Trzy kroki od siebie MP3 downloadAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Dramat romantyczny o nieuleczalnej chorobie, jaką jest mukowiscydoza, i miłości, która rozkwita pomimo zakazów – w wersji audio. Czy wyobrażasz sobie, że się zakochujesz, choć nie wolno ci nawet dotknąć drugiej osoby? Jedyną szansą Stelli na przeżycie jest przeszczep płuc. W tym czasie musi zachować bezpieczną odległość od wszystkich, by nie narażać układu odpornościowego. Will już dawno porzucił nadzieje na wyleczenie. Marzy o podróżach i poznawaniu świata.

Stella wie, że powinna się trzymać od Willa z daleka. Wystarczy jeden oddech, jeden pocałunek, by jedno zaraziło drugie. Oboje są świadomi, że mogą umrzeć. Ale im więcej czasu spędzają w swoim towarzystwie na szpitalnych korytarzach, tym bardziej narzucony z góry dystans przypomina nieludzką karę…

Audiobook powieści na podstawie filmowego przeboju z Colem Sprousem i Haley Lu Richardson w rolach głównych czytają Agata Różycka i Józef Pawłowski.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 01 maja 2020
  • ISBN: 9788380087965
  • Tłumacz: Maciej Potulny
  • Lektorzy: Agata Różycka, Józef Pawłowski
  • Wydawca: Media Rodzina
Tobias Iaconis "Trzy kroki od siebie MP3 download" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Wzruszająca opowieść o miłości, która musi zmierzyć się z okolicznością nieuleczalnej choroby. Stella i Will muszą utrzymywać dystans, jednak nie powstrzymuje ich to przed uczuciami względem siebie. Dziewczyna jest chora od najmłodszych lat, stara się jednak chwytać dzień i czerpać z życia ile tylko może. Historia, która mogłaby zdarzyć się naprawdę. Książka, która uświadamia trudności osób chorych na mukowiscydozę. Sprawia, że człowiek zaczyna bardziej doceniać każdy dzień, a przede wszystkim własne zdrowie. Pomimo tematu choroby czyta się lekko i przyjemnie, dlatego polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę