Totentanz

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Totentanz
TotentanzBrak
okładki
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 81,80  65,44 
Totentanz
Audiobook
Czyta Filip Kosior
44,90  31,88 
Szczegóły
Opis książki

„Nie da się uciec od nierozwiązanych problemów z przeszłości. Rany same się nie zabliźniają, mogą tylko przyschnąć. Wystarczy drzazga, żeby znowu zaczęły krwawić”.

Śmierć objęła rządy w mieście. Wśród młodzieży mnożą się samobójstwa, wrocławska policja znajduje zwłoki zamordowanych młodych kobiet, płatny zabójca rozwiązuje problemy w światku handlarzy narkotyków. Kiedy spotyka się twarzą w twarz z komisarzem Marcinem Zakrzewskim, rzuca mu wyzwanie. Rozpoczyna się bezwzględna rywalizacja. Żeby złapać mordercę, Zakrzewski musi zmierzyć się z najmroczniejszą stroną swojej natury. Musi dokonać niemożliwego – zatańczyć ze śmiercią i przeżyć.

Policjanci Marcin Zakrzewski, Paulina Czerny i Parol Szawczak powracają w trzeciej części cyklu kryminalnego „Cienie przeszłości”. Czy cena, jaką przyjdzie im zapłacić za zaangażowanie w sprawę, nie będzie zbyt wysoka? Czy to będzie ich ostatnie wspólne śledztwo?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 maja 2020
  • Rozmiar: 680 str. 5 ilustracji
Mieczysław Gorzka "Totentanz" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Totentanz
Audiobook
Czyta Filip Kosior
44,90  31,88 
Książka należy do serii
«Cienie przeszłości»
Martwy sad
Iluzja
Totentanz
-5%
Mariusz Czarniak
14 września 2020

Genialna książka, trzyma w napięciu, ma rozbudowaną fabułę i świetną intrygę. Rewelacja! Trzecia część serii spodobała mi się najbardziej. Oprócz zupełnie nowych wątków, znajdują się tu również rozwiązania pewnych kwestii z poprzednich tomów, co bardzo mnie ucieszyło. Z jednej strony chciałem jak najszybciej poznać zakończenie, z drugiej strasznie mi smutno, że to koniec przygód z komisarzem Zakrzewskim w roli głównej. Chętnie poczytałbym jeszcze. Gorąco polecam, jak dla mnie jest to jeden z najlepszych polskich autorów kryminałów.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę