Wyspa słońca

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Angielka Joanna Brookes bezskutecznie usiłuje odnaleźć greckiego inżyniera Thea Patakisa, który jest ojcem jej syna. Gdy otrzymuje zlecenie, by napisać biografię króla Kalliakisa, ze zdumieniem odkrywa, że wnukiem Kalliakisa jest jej Theo. Jedzie na wyspę, licząc, że nie tylko wykona zadanie zawodowe, ale jednocześnie uporządkuje życie osobiste. Jest pełna obaw, bo zupełnie nie wie, czego się spodziewać po człowieku, którego przed laty pokochała…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Michelle Smart "Wyspa słońca" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Andrzeja Motyka
30 lipca 2020

"Michelle Smart w «„Wyspie słońca“» snuje intrygującą opowieść. Pani Smart zapewnia czytelnikowi wiele emocji, momentów rodem z dramatu i intensywnych przeżyć. Jej poetycki styl pisania, sympatyczne postacie, wzruszające, a czasami bardzo dramatyczne dialogi i sceniczne opisy wciągają w książkę i utrzymują w napięciu do ostatniej strony. Romans, którego efektem jest nieplanowana ciąża, o której Joanna nie jest w stanie poinformować Thea, ponieważ ten zniknął z jej życia. Joanna próbuje odszukać Thea. Kiedy dostaje pracę w pałacu królewskim, staje twarzą w twarz z ojcem swojego syna. Dobrze napisany romans, który jest drugą częścią trylogii, ale można go też bez problemu przeczytać samodzielnie.

Polecam!"

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę