Germanium zakazany pierwiastek. Nadzieja na uzdrowienie dla wielu chorych.

Audio
Luminescencyjne działanie germanu na gospodarkę tlenową komórek w organizmie człowieka
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

German w formie organicznej zabroniony jest w krajach europejskich do zastosowania terapeutycznego. Gdy wpiszemy frazę w wyszukiwarkę często znajdziemy tylko definicję, że jest to pierwiastek chemiczny z grupy pół metali o symbolu GE i liczbie atomowej 32 i, że został po raz pierwszy odkryty w 1886 r.

Tym czasem, german, jako GERMANIUM, jest uważany za pierwiastek śladowy o działaniu antyoksydacyjnym. Jest półmetalem i półprzewodnikiem, co pozwala mu na dobre przewodnictwo impulsów elektromagnetycznych, co odzwierciedla się w przepływie informacji między komórkami istot żywych jak również, możemy obserwować taką reakcję w układzie nerwowym, pomiędzy synapsami. Luminescencyjne działanie germanu na gospodarkę tlenową komórek w organizmie człowieka, jest nadzieją dla wielu chorych na uzdrowienie. Jest odpowiedzialny z transport tlenu we krwi. Jest perfekcyjnym utleniaczem.

German należy do grupy przeciwutleniaczy i wraz z nimi chroni przed wieloma chorobami starzenia się organizmu m.in.: choroby układu ruchowego, zapalenie stawów kręgosłupa i reumatoidalne zapalenie stawów. RZS zalicza się do grupy chorób autoimmunologicznych, ponieważ proces zapalny jest tu wynikiem błędnej reakcji układu odpornościowego. German chroni też przed chorobami degeneracyjnymi m.in.: białaczka, astma, cukrzyca, przedwczesne starzenia się, zaburzenia procesów trawienia, choroby układu krążenia (choroba wieńcowa, miażdżyca i nadciśnienie), zapalenie stawów i kręgosłupa, choroba Parkinsona, epilepsja, a także zaćma i jaskra.

Niektórzy naukowcu twierdzą, że german ma zdolność stymulowania funkcji immunologicznej, dostarczania tlenu do komórek, odtruwania, ochrony przed szkodliwym promieniowaniem, a tym samym spowalniania wzrostu nowotworów i łagodzenia wielu dolegliwości. Tlen jest podstawą życia większości istnień na Ziemi. Korzyści tlenu dla organizmu znano już w starożytności, a ojciec medycyny Hipokrates, zwykł mawiać: „Dajcie mi możliwość dostarczenia do organizmu wystarczającej ilości tlenu, a ja wzniecę w nim ogień”.

Dlatego zatem geranium nie można dostać w postaci suplementu diety a na pewno nie jest w stosowaniu medycyny farmakologicznej, jako lekarstwo? Czy jego walory zdrowotne są wciąż ukrywane, dlaczego?

Jaką rolę odgrywa w naszym organizmie i skąd możemy do czerpać w postaci organicznej?


SPIS TREŚCI:

1. Właściwości luminescencyjne germanu i jego wpływ na międzykomórkowe przekaźnictwo informacji

2. Odżywianie człowieka a organiczna forma germanu

3. Odtruwające działanie germanu

4.  German w profilaktyce chorób większości chorób

5.  German zgodnie z tezą starożytnych „Nie szkodzić a pomagać”

6. German a niezbędne procesy prawidłowego funkcjonowania komórek

7. Znaczenie germanu na gospodarkę tlenową w organizmie człowieka

8. Gdzie w przyrodzie występuje organiczny german?

9.  Po co nam german?

10. Wpływ germanu na aktywność mózgu i ciała

11. German a Interferon, jako gracz w zespole immunologicznym

12. Korzyści z obecności germanu w organizmie człowieka

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 02 sierpnia 2021
  • ISBN: 978-83-7853-583-6
  • Lektor: Dr Renata Zarzycka
  • Redaktorzy: Dr Renata Zarzycka, Akademia Rozwoju Coaching Zycia
  • Wydawca: Akademia Rozwoju Coaching Zycia
Dr Renata Zarzycka "Germanium zakazany pierwiastek. Nadzieja na uzdrowienie dla wielu chorych." – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Książka należy do serii
«KLUB ZDROWEGO ODŻYWIANIA»
Germanium zakazany pierwiastek. Nadzieja na uzdrowienie dla wielu chorych.
Pakiet 3 w 1: Odchudzanie z Zarzycką! Przyczyny otyłości, oczyszczanie organizmu i dieta zgodna z grupą krwi.
Słuchaj swojego organizmu i odżywiaj się świadomie – zrzuć zbędne kilogramy i ciesz się zdrowiem. ZDROWE ODCHUDZANIE cz. 4.
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę