Cedyno. Wysłannicy. Tom 3

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Trzeci tom serii, w której miłość jest silniejsza od śmierci!


Od kiedy Zuza wróciła z mrocznej Guerry, nie może zapomnieć o cierpiących tam duszach. W jej snach zagościł też Bjor, który rzuca wyraźny cień na jej obecny związek z Patrykiem. Larysa i Gabriel wreszcie mogą założyć rodzinę, a niedawno wykupione przez nich schronisko dla zwierząt sprawia, że zaprzyjaźniają się z Leą – nowo zrodzoną Guardianką.


Kiedy wszystko wydaje się zmierzać w dobrym kierunku, Zuza postanawia wyruszyć do Guerry i uwolnić jej więźniów. Wie, że nie da rady zrobić tego w pojedynkę. Znajduje jednak tajemniczych Ludzi Cedyno, którzy mogą jej w tym pomóc. Ich Lider Jordan nie jest jednak osobą, z którą można sobie pogrywać.


Czy misja Zuzy i pozostałych Wysłanników się powiedzie? Co czeka na nich w Guerrze? Czy Ludziom Cedyno można zaufać?


Melissa Darwood – pisarka pochodzi z urokliwego miasteczka w środkowej Polsce. Wychowała się w otoczeniu lasów, które emanują mrocznością, czarem i tajemniczością. Klimat ten wyczuwalny jest również w jej powieściach. Autorka pisze książki dla siebie i wszystkich czytelników, którzy poszukują w literaturze miłosnych uniesień, nieprzewidywalności, wątków nadprzyrodzonych, odrobiny filozofii i psychologii. To romantyczka, rozmiłowana w przyrodzie, zwierzętach i książkach.


W swojej twórczości posługuje się pseudonimem, aby zatrzeć granicę między fikcją literacką a rzeczywistością. W 2013 roku z sukcesem zadebiutowała powieścią Larista, która obecnie została wznowiona i uzupełniona o nowe rozdziały.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 lipca 2019
Melissa Darwood "Cedyno. Wysłannicy. Tom 3" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Walentyna Kmiecik
29 czerwca 2020

Kolejne moje spotkanie z autorką i serią Wysłannicy. Trzecią część przygód znanych już bohaterów, autorka nieco poszerzyła dodając nowych, równie interesujących. Dowiedziałam się «co słychać» u starych znajomych" i muszę przyznać, że byłam usatysfakcjonowana. Spodobał mi się także wątek ze zwierzętami – Lea, która otacza opieką stworzenia w schronisku, ale jest bardzo skrytą osobą, która ma za sobą trudną przeszłość. Nie chciałabym zdradzić zbyt wielu szczegółów, więc napiszę tylko, że nie nudziłam się ani przez chwilę czytając tę książkę. I mam ogromną nadzieje, że powstanie kontynuacja tej serii. Uważam, że Mellissa Darwood ma niesamowitą lekkość pióra jeżeli chodzi o tworzenie historii z wątkiem paranormalnym i potrafi w umiejętny sposób oczarować czytelnika. Serdecznie polecam tę serię. Wspaniale sprawdzi się w cieplejsze dni, w parku czy na plaży. Emocji również nie zabraknie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę