Zabytkowa rezydencja

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Blake McClelland chce odkupić rodzinną posiadłość, lecz obecny właściciel nie chce mu jej sprzedać. Uważa go za nieodpowiedzialnego playboya, a zabytkową rezydencją trzeba się zająć. Blake postanawia stworzyć pozory, że zamierza się ustatkować. Prosi właścicielkę cukierni, Tillie Toppington, którą wszyscy w okolicy kochają i szanują, by przez miesiąc udawała jego narzeczoną. Dla Tillie to bardzo kusząca propozycja. Wreszcie spłaci swoje długi i zakosztuje luksusowego życia. Nie myśli o konsekwencjach, jakie zrodzi ten układ…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 18 maja 2019
Melanie Milburne "Zabytkowa rezydencja" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Adrianna Granat
23 lipca 2020

"Zabytkowa rezydencja" to krótkie, ale absorbujące opowiadanie, które zaskoczyło mnie swoja wyrazistością i przyjemnością, jaką dało mi czytanie. Poznajemy tutaj «młodego boga» – Blake'a, który chce odkupić od obecnego właściciela tytułową, zabytkową posiadłość. Mężczyzna nie cieszy się jednak dobrą reputacją, dlatego właściciel zabytku nie chce mu jej oddać. Blake wpada na pomysł stworzenia wokół siebie pozoru ustatkowania się poprzez poproszenie uwielbianej w okolicy Tillie, zmartwionej długami właścicielki cukierni, by udawała przez jakiś czas jego przyszłą żonę, w zamian za nagrodę. Opowiadanie to nieraz mnie rozbawiło, ciekawe dobrana para głównych bohaterów, ciepło robiło mi się na sercu gdy zbliżali się do siebie. Dla mnie była to super rozrywka więc polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę