3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Nie wszystko można kupić

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Maya nie była bogata, kiedy została żoną arystokraty Giorgia Sabbatiniego. Miała urodzić syna, który odziedziczy rodzinny majątek, ale przez pięć lat nie udało jej się zajść w ciążę. Dlatego postanowiła odejść, a mąż zgodził się na to. Jednak zanim sporządzono papiery rozwodowe, jeden poryw namiętności zupełnie odmienił sytuację…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Melanie Milburne "Nie wszystko można kupić" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Emilia Boczek
20 września 2020

Kolejny raz spotykam się z twórczością Melanie Milburne, jedną z moich ulubionych autorek romansów. Bardzo trafia do mnie jej pisarski styl, pomysły na fabułę oraz nieustannie zaskakuje mnie jak pięknie potrafi opisać emocje towarzyszące ludziom w różnych sytuacjach życiowych. W książce «Nie wszystko można kupić» poznajemy bohaterkę, którą polubiłam już od pierwszych stron. Z pozoru szczęśliwa Maya czuje wewnętrzną pustkę, ponieważ nie może spełnić się jako matka. Wszystkie inne uciechy przestały mieć dla niej znaczenie. Jej życie niespodziewanie odmienia jedna noc. Świetna lektura, gorąco polecam te jak i inne książki autorki!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę