Najszczęśliwsza

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

TAMTEGO DNIA BYĆ MOŻE BYŁA NAJSZCZĘŚLIWSZA W CAŁYM SWOIM ŻYCIU.

BYĆ MOŻE, BO NIGDY SIĘ TEGO NIE DOWIEDZIAŁEM.

ZAMIAST TEGO STAŁEM W LEPKIEJ I CIEPŁEJ KAŁUŻY. MOJA ŻONA I DZIECKO NIE ŻYŁY.

Dawid Kaster dostaje list od byłej żony. Problem w tym, że Ilona została zamordowana cztery lata temu. Mimo to charakter pisma i treść nie pozostawiają wątpliwości. To musi być ona.

Krótka wiadomość przywołuje demony przeszłości. Na tym jednak nie koniec, bowiem mężczyzna wkrótce otrzymuje kolejny niespodziewany prezent.

Czy zabójca Ilony prowadzi z Dawidem sadystyczną grę? A może kobieta żyje, a cztery lata temu doszło do niewyobrażalnej pomyłki? Z każdą kolejną wskazówką Kaster jest coraz bliżej odkrycia prawdy. A ta zaprowadzi go wprost do piekła.

Thriller psychologiczny autora bestsellerowego GRZECHU.

Sprawdź, jak niewiele dzieli idealne życie od przerażającego kłamstwa.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
Max Czornyj "Najszczęśliwsza" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Anna Lukaszewicz
02 marca 2020

Sięgnęłam po „Najszczęśliwszą” ponieważ bardzo spodobała mi się debiutancka powieść «Grzech» Czoryja. Zaintrygowała mnie również sama okładka oraz opis książki. Kolejny raz nie zawiodłam się. Ten pisarz jest MISTRZEM!

Główny bohater, Dawid Kaster, traci swoją ukochaną żonę zaraz po radosnej nowinie o jej niespodziewanej ciąży. Ilona zostaje brutalnie zamordowana. Świat naszego mężczyzny w jednej chwili zostaje zburzony. Mijają cztery lata, Dawid zaczyna nowe, bujne życie w towarzystwie o wiele młodszej partnerki. Jednak przeszłość nie opuszcza

Dawida, który otrzymuje listy, rzekomo pochodzące od zmarłej żony. W swoim domu znajduje rzeczy, które należały do Ilony…Robi się ciekawie, prawda? Co będzie dalej – tego musicie dowiedzieć się sami :) Zachęcam, bo naprawdę warto!

Powieści Maxa Czornyja mają zdecydowanie swój wyjątkowy klimat, który ciężko zdefiniować. Akcja toczy się w jednym tempie by na samym końcu książki zszokować finałem historii. „Najszczęśliwszą” czyta się bardzo szybko. Napisana jest lekkim i płynnym językiem. Rozdziały są krótkie, ale treściwe. Lektura wciąga od pierwszych stron i jest samą przyjemnością. Czekam na kolejne książki tego autora.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę