Personal branding, czyli jak skutecznie zbudować autentyczną markę osobistąAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Zbuduj skutecznie autentyczny wizerunek
Kimkolwiek jesteś - żoną, mężem, dzieckiem, rodzicem, szefem, pracownikiem, klientką, menadżerem, influencerką, lekarzem, prawniczką, nauczycielem - Twój sukces w każdej sferze życia zależy od tego, jak postrzegają Cię ludzie, wśród których funkcjonujesz. Każdy ma zdanie na Twój temat, ale mało kto ma zdanie prawdziwe albo takie, jakie chcesz, by miał. Zbuduj więc adekwatny personal brand - spójny z Tobą wizerunek, który pokaże właściwie dobranym odbiorcom prawdziwego Ciebie. Przygotuj się na głęboką podróż w głąb siebie, bo proces kreowania marki osobistej uświadamia człowiekowi prawdę o nim samym. Ta wyprawa uzmysłowi Ci, kim naprawdę jesteś, pozwoli uwolnić się od głęboko zakorzenionych ocen innych oraz wyposaży Cię w rzetelne i przydatne narzędzia z zakresu nauk o marketingu i psychologii na miarę potrzeb współczesnego rynku. W efekcie staniesz się nową, jeszcze lepszą i skuteczniejszą w działaniu wersją siebie, a Twoje imię i nazwisko kojarzyć się będą innym dokładnie tak, jak to zaplanujesz.
Skorzystaj z wiedzy zawartej w tej książce - to gwarancja, że otrzymujesz synergię rzetelnej nauki z niepodważalną praktyką popartą wynikami. Jeśli interesuje Cię zbudowanie własnego brandu, nie mogłeś trafić lepiej!

Zabieram Cię w drogę ku Twojej autentycznej marce osobistej!
dr Mateusz Grzesiak

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 27 maja 2020
  • Czas trwania: 4 godz. 46 min 23 sek.
  • ISBN: 978-83-283-7007-4
  • Lektor: Maciej Orłoś
  • Wydawca: Onepress
Mateusz Grzesiak "Personal branding, czyli jak skutecznie zbudować autentyczną markę osobistą" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Ruta Jelinska
19 października 2020

Mateusza Grzesiaka pierwsze znałam z jego motywującego kanału na Youtube, dotyczącego rozwoju osobistego i psychologii biznesu. Wrzucał tam bardzo wartościowy kontent więc jak tylko zobaczyłam książkę napisaną przez niego chętnie po nią sięgnęłam. Wszystkim osobom zainteresowanym tym tematem mogę polecić te lekturę, niezwykle rzetelna i pełna wartościowej wiedzy pozycja, która szczegółowo analizuje i odpowiada na wszelkie możliwe pytania dotyczące marki osobistej i zarządzania. Uważam, że jest to książka tak naprawdę dla każdego, napisana zrozumiałym językiem i przejrzysta. Polecam,

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę