Morderstwo w Hotelu KatowitzTekst

Z serii: Kryminał pod psem #5
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Pewnej grudniowej nocy w hotelu Kattowitz zostaje zamordowana DJ Dzidzia – rodzima gwiazdka pop, która na skutek zaskakującego zbiegu okoliczności była zmuszona zakwaterować się w podrzędnym hotelu tuż przed swoim niedoszłym koncertem. Rusza dochodzenie, które zaprowadzi detektywa Szymona Solańskiego, dziennikarkę Różę Kwiatkowską oraz psa Gucia w świat szołbiznesu, celebrytów i internetowych hejterów. Przemierzając katowickie ulice, natrafią na ślad mordercy, ale po drodze będą musieli uporać się też z problemami w życiu osobistym.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788327159328
  • Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
  • Spis treści
Marta Matyszczak "Morderstwo w Hotelu Katowitz" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Kryminał pod psem»
Wypocznij i zgiń
Las i ciemność
Noc na blokowisku
-5%
Wiera Pianka
11 sierpnia 2020

Jak dla mnie dużo lepsza część niż poprzednia i choć to piąta już odsłona przygód Gucia, Szymona i Róży to moje zainteresowanie serią nie gaśnie. Dwójka detektywów udaje się do hotelu Kattowitz, gdzie zostają znalezione zwłoki znanej gwiazdy pop – DJ Dzidzi. Oczywiście mój ulubieniec Gucio króluje, dzięki jego humorowi książka zyskuje świetny, sarkastyczny klimat. Mamy też wpleciony wątek celebrytów i hejterów oraz wielkich pieniędzy. Podobały mi się również wplecione wątki z gwarą śląską i to że niektóre miejsca w powieści znałam z własnego doświadczenia. Kolejna część kryminału 'pod psem' była dla mnie miłym zaskoczeniem. Po raz kolejny wspaniale bawiłam się czytając przygody Pana detektywa Solańskiego. Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę