3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Wstrząsy wtórne

Tekst
Z serii: Wojny Palladowe #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Łucja Banas
29 listopada 2020

W książce «Wstrząsy wtórne» autor zabrał mnie w daleką przyszłość. Ludzki gatunek dawno już opuścił Układ Słoneczny. W obecnie zamieszkanym systemie Gaja, składającym się z sześciu planet, doszło do krwawej wojny, po której ludzie starają się wrócić do normalności. Bardzo podobały mi się opisy planet, technologii, jak i pomysł na stworzenie nowego środowiska dla ludzi. Charyzmatyczni główni bohaterowie i ekscytujące przygody. Na pewno sięgnę po kolejny tom, już nie mogę się doczekać. Polecam serdecznie!

Moniczkasia
09 listopada 2020

Wszystko dzieje się w systemie Gaja, w skład którego wchodzi 6 planet. Autor opisuje planety i prawa na nich rządzące. Nie brakuje potyczek w przestrzeni kosmicznej, intryg, walki o przetrwanie. Poznajemy kilku bohaterów, którzy żyją w tym świecie i walczą z trudnościami jakie pojawiają się w ich życiu. Bardzo ciekawe opisy planet, statków kosmicznych, technologii. Pobudza to nasza wyobraźnie i czeka się na więcej i więcej.

Trudno zapanować nad porządkiem i pokojem w tym systemie planetarnym. Wojna się skończyła, ale nadal powstają bunty, powstania mające na celu destabilizację. Zamachy, ataki, agresje tłumione są przez siły zbroje. Jednak komuś wciąż zależy na wznieceniu chaosu i rozwiązaniu sojuszu, który utworzył się do ratowaniu gospodarki, zasobów i populacji.

Jest to początek serii, dlatego nie ma w książce końca historii. Autor przekazuje nam jasno, że trzeba przeczytać kolejną książkę, żeby dowiedzieć się jak potoczą się dalsze losy bohaterów i całego systemu Gaja.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę