Plastusiowy pamiętnikTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Plastuś doczekał się tylu wydań, że nie sposób ich zliczyć. Ale żadne nie było tak eleganckie i wyjątkowe jak to w „Serii limitowanej”. Jeden z najważniejszych utworów o ulubionym bohaterze polskich dzieci – Plastusiowy pamiętnik – został wydany w tym wyrafinowanym tomiku, oprawionym w twardą oprawę z płóciennym grzbietem i opatrzonym subtelnymi ilustracjami Zbigniewa Rychlickiego. Warto sprezentować tę książkę w zupełnie starym stylu swojemu dziecku, chociażby po to, żeby umiało docenić uroki najwartościowszej grafiki i literatury z czasów swoich rodziców. Tę elegancką edycję Plastusiowego pamiętnika oddajemy do rąk Czytelników z okazji 95 rocznicy powstania Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Tomik powiększono o specjalnie przygotowany na tę okazję rozdział o autorce Plastusia i jej twórczości.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Maria Kownacka "Plastusiowy pamiętnik" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Mateusz Forys
31 marca 2020

Pamiętam, że to była moja pierwsza lektura. Bardzo mi się wtedy podobała. Jest niesamowicie ciekawa i pozytywna, a Plastuś to przemiła istotka, o której bardzo fajnie się czytało. Pozycja obowiązkowa dla każdego dziecka! Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę