Krasnale - rzecz o kreatywności i zmianie

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Krasnale - rzecz o kreatywności i zmianie
Krasnale - rzecz o kreatywności i zmianie
E-book
27,06 
Szczegóły
Opis książki

Metaforyczna historia o zasadach kreatywnego myślenia i procesie zarządzania zmianą. Opis technik twórczego myślenia i przedsiębiorczego działania.


Dobrze prosperujący biznes to nie jest sytuacja, która bez zaangażowania szefa, kadry kierowniczej i poszczególnych pracowników może trwać wiecznie. Nawet najlepszy pomysł wcielony w życie trzeba ciągle udoskonalać, dynamicznie reagować na to, co dzieje się wokół i jaką informację zwrotną dostajemy od klientów i partnerów biznesowych. Oto do odbiorców trafia poradnik, który ma na celu opowiedzenie o tym, jak ważna jest w działalności firmy kreatywność i otwartość na wprowadzanie zmian, gdy okażą się one potrzebne, a nawet – jeszcze wcześniej. Marek Stączek zadbał o to, aby nie był to kolejny nudny, napisany suchym korporacyjnym językiem podręcznik dla kadry kierowniczej. „Krasnale” to opowieść. Mogą, a nawet powinni po nią sięgnąć ci wszyscy, którzy chcieliby się w pracy rozwijać, współtworzyć silny zespół i sprawiać, że firma w której pracują – bez względu na zajmowane stanowisko – będzie postrzegana jako nowoczesne, innowacyjne przedsiębiorstwo.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • ISBN: 978-83-614-8503-2
  • Lektorzy: Artur Kalicki, Jerzy Rogalski
  • Wydawca: EdisonTeam.pl
Marek Stączek "Krasnale - rzecz o kreatywności i zmianie" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Krasnale - rzecz o kreatywności i zmianie
E-book
27,06 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę