Elf i pierwsza gwiazdka

Tekst
Z serii: Elfomania #5
Z serii: To lubię
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Te święta Duży i Młody spędzają u cioci Ewy pod Wrocławiem. Gości tam również wujek Stefan – schorowany, starszy pan, któremu pomaga pielęgniarka Tarja. A może nie pielęgniarka, tylko narzeczona? Rodzina jest skołowana i nieufna wobec kobiety. Coś jest na rzeczy, skoro nawet zawsze łagodny Elf na nią warczy…

Czas na rozwiązanie kolejnej zagadki, przeżycie kilku małych katastrof z uciekającym z miski ciastem i wybuchającą studzienką ściekową.

I już można siadać do wigilii.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 18 grudnia 2020
Marcin Pałasz "Elf i pierwsza gwiazdka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Elfomania»
Elf i dom demonów
Elfie, gdzie jesteś?
Elf i pierwsza gwiazdka
-5%
Książka należy do serii
«To lubię»
Konserwator z Warszawy
Oj, Hela!
Milioner z Gdańska
-5%
Eliza Taber
23 lutego 2021

"Znam wszystkie części tej historii i muszę przyznać, że każda kolejna jest tylko lepsza :) Całą rodziną uwielbiamy czytać o przygodach Elfa. Jeżeli to wasza pierwsza książka z tej serii – Elf to kundelek, naprawdę bardzo rozumny, bardzo sympatyczny i jeszcze bardziej pomysłowy piesek z wielkimi uszami. Mieszka z Dużym i Młodym, którzy wzięli go ze schroniska. Duży i Młody to tata i syn, strasznie fajna z nich rodzinka, dogadują się wspaniale, mają rewelacyjne relacje i super poczucie humory, a Elf pasuje do nich idealnie. W tej części przeczytamy o pierwszych świętach Elfa. Dom pełen ludzi, na dodatek pięć psów i kilka kotów – wszystkie te przygody dały się wszystkim bardzo we znaki i to w samą Wigilię! Tego dnia nikt z domowników na pewno nigdy nie zapomni…


Chociaż jest to książka dla dzieciaków to powiem Wam, że czytało mi się ją świetnie. Zawsze podczas czytania o przygodach Elfa i jego rodziny mam na twarzy wielki uśmiech. Książkę tę czyta się szybko, wciąga bez reszty :)"

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę