Elf i dom strachówTekst

Z serii: Elfomania #4
Z serii: To lubię
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Duży i Młody pachną przygodą! Sprzęt do wykrywania duchów spakowany, walizka pogryziona – można jechać do Jasiennika! Jednak szybko okazuje się, że podczas kilkudniowego pobytu w pensjonacie nie będzie wesoło. Trzaskające drzwi, tajemnicze głosy, pojawiające się na lustrze napisy i trzy zjawy w hallu zjeżą Elfowi sierść na grzbiecie, a Dużego omal nie przyprawią o zawał. Po rozmowach z miejscowym historykiem okaże się, że nawiedzony dom skrywa naprawdę mroczne tajemnice…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 06 października 2019
  • ISBN: 9788376728230
  • Artysta: Katarzyna Kołodziej
  • Wydawca: Literatura
  • Spis treści
Marcin Pałasz "Elf i dom strachów" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Elfomania»
Elf i dom demonów
Elfie, gdzie jesteś?
Elf i pierwsza gwiazdka
-5%
Książka należy do serii
«To lubię»
Projekt Bitoven
Co w trawie piszczy
Konserwator z Warszawy
-5%
Klementyna Ziobro
19 sierpnia 2020

Jeden z najbardziej lubianych psów w Polsce znowu w akcji! Czwarty tom serii o życiu z perspektywy psa, tak jak z resztą pozostałe, pełen jest emocji i niezwykłych wrażeń. Moje dzieci po prostu uwielbiają serię o Elfie, Dużym i Małym. «Elf i dom strachów» zabiera naszych bohaterów do pensjonatu, w którym straszy. Zwariowana rodzinka i szalone przygody, przy czytaniu zawsze jest kupa śmiechu! Bardzo lubimy książki Pana Marcina Pałasza, na pewno nie jest to ostatnia, którą czytamy. Bardzo przyjemna dla oka jest także oprawa graficzna i wygodna do czytania czcionka. Naprawdę świetna książka, uważam, że nawet powinna wchodzić w kanon lektur dla najmłodszych w szkołach. Polecamy bardzo gorąco!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę