Modelki z Dubaju

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Modelki z Dubaju
Tekst
Modelki z Dubaju
E-book
32  23,36 
Szczegóły
Opis książki

Szokująca opowieść dziewczyny, która doświadczyła piekła prostytucji w Dubaju. Autor bestsellerów o sekretach krajów arabskich powraca z nową, wstrząsającą historią. Marzą o pracy w modelingu albo o ślubie z arabskim księciem. Lecą do Dubaju i zostają… prostytutkami. W miejscu gdzie prostytucja jest surowo karana, choć równie powszechna jak piasek na pustyni, nie mówi się o niej wprost. Nazywa się je modelkami. Tak jest ładniej. To wolą klienci, tak wolą one same. Marcin Margielewski tym razem zagląda za kulisy bliskowschodniego seksbiznesu i za sprawą jednej z dziewczyn, która w nim pracowała, pokazuje, co dzieje się poza przyjęciami na luksusowych jachtach i orgiami w wystawnych pałacach. Jakie koszmary przeżywają „modelki”, gdy nikt nie widzi. To opowieść o przebiegłych metodach handlarzy prostytutkami, o pułapkach, jakie zastawiają na dziewczyny, i o koszmarach, jakie one przeżywają. O cenie, jaką płaci się za marzenia i naiwność, ale też o kobiecości, która dla jednych bywa przekleństwem, a dla innych niedoścignionym marzeniem. Ta książka otwiera serię «Niewolnicy» opowiadającą o ludziach, którzy na Bliskim Wschodzie traktowani są jak towar. Marcin Margielewski – pracował jako dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny. Przez dziesięć lat podróżował, mieszkając między innymi w Wielkiej Brytanii, Dubaju, Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Był dyrektorem kreatywnym kilku światowych marek. Autor bestselerowych książek: «Jak podrywają szejkowie» (2019), «Była arabską stewardesą» (2019), "Zaginione arabskie księżniczki' (2020), «Tajemnice hoteli Dubaju» (2020) i «Urodziłam dziecko szejka» (2020).

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 stycznia 2021
  • ISBN: 9788382349511
  • Lektor: Anna Szymańczyk
  • Wydawca: Prószyński Media
  • Spis treści
Marcin Margielewski "Modelki z Dubaju" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Modelki z Dubaju
E-book
32  23,36 
Stefania Nagórska
18 marca 2021

Świetna książka. Niesamowity styl pisania Marcina wciąga już od pierwszej strony. Niesamowity talent! Autor kolejny raz zapuszcza się w odmęty dubajskiego życia – tym razem pod lupę został wzięty świat modelek, jak zwykło się mówić na dubajskie prostytutki. Momentami dość szokująca ale co jest dość istotne, ze względu na swoją tematykę, nie jest niesmaczna czy przesadzona. Polecam!

Kamila
22 lutego 2021

Pracuję w nocy i często w pracy słucham książek. Bywa,że lektura mnie napawa mnie sennie. Przy książkach Pana M. zupełnie odwrotnie. Mózg żwawo chłonie każde słowo

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę