Wszyscy muszą zginąć

Tekst
Z serii: Liceum Freuda #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Wszyscy muszą zginąć
Wszyscy muszą zginąć
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 72,80  58,24 
Wszyscy muszą zginąć
Wszyscy muszą zginąć
Audiobook
Czyta Lena Schimscheiner
39,90  28,73 
Szczegóły
Opis książki

Kolejny szokujący thriller bestsellerowego pisarza. Za najpotworniejszymi zbrodniami stoi wielka rozpacz.  W prestiżowym warszawskim liceum dochodzi do krwawego ataku terrorystycznego. Zamaskowani sprawcy detonują ładunki wybuchowe i strzelają na oślep do przerażonych uczniów i pracowników. Jednym z zamachowców jest Błażej Dragiel, który popełnia samobójstwo na oczach swojej najlepszej przyjaciółki, Kai Almond.  Nikt nie rozumie, dlaczego syn znanego biznesmena i filantropa posunął się do takiego okrucieństwa. Tymczasem w mediach rozpoczyna się nagonka na Kaję. Pod adresem dziewczyny padają oskarżenia o współorganizację zamachu. Zmagająca się z olbrzymim hejtem Kaja, próbuje za wszelką cenę poznać prawdę na temat tragedii i oczyścić się z zarzutów. Wkrótce jednak odkrywa, jak mało wiedziała na temat swojego przyjaciela...  Komu tak bardzo zależy na tym, żeby pogrążyć Kaję? Jaki związek z zamachem ma nacjonalistyczna sekta, do której należy brat Błażeja? I czym jest gra Thunderworld, przez którą Błażej niemal całkowicie wyłączył się z prawdziwego życia?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 lutego 2021
Marcel Moss "Wszyscy muszą zginąć" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Wszyscy muszą zginąć
Audiobook
Czyta Lena Schimscheiner
39,90  28,73 
Kornelia Markowska
26 marca

Książka “Wszyscy muszą zginąć” dobitnie pokazuje problemy polskiego społeczeństwa i podziały, które są coraz bardziej widoczne. Autor przedstawia tu zarówno agresorów, jak i ofiary tych podziałów, które się ciągle pogłębiają. Fabuła od pierwszej strony trzyma w napięciu, szokuje. Jeszcze bardziej przeraziło mnie to, że wydarzenia przedstawione przez Marcela Mossa nie są fikcją, może dziać (i podejrzewam, że dzieje się) naprawdę. “Wszyscy muszą zginąć” to nie tylko świetny i trzymający w napięciu thiriller ale też przerażający obraz polskiego społeczeństwa. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę