3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Wszyscy muszą zginąć

Tekst
Autor:
Z serii: Liceum Freuda #2
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Kolejny szokujący thriller bestsellerowego pisarza. Za najpotworniejszymi zbrodniami stoi wielka rozpacz.  W prestiżowym warszawskim liceum dochodzi do krwawego ataku terrorystycznego. Zamaskowani sprawcy detonują ładunki wybuchowe i strzelają na oślep do przerażonych uczniów i pracowników. Jednym z zamachowców jest Błażej Dragiel, który popełnia samobójstwo na oczach swojej najlepszej przyjaciółki, Kai Almond.  Nikt nie rozumie, dlaczego syn znanego biznesmena i filantropa posunął się do takiego okrucieństwa. Tymczasem w mediach rozpoczyna się nagonka na Kaję. Pod adresem dziewczyny padają oskarżenia o współorganizację zamachu. Zmagająca się z olbrzymim hejtem Kaja, próbuje za wszelką cenę poznać prawdę na temat tragedii i oczyścić się z zarzutów. Wkrótce jednak odkrywa, jak mało wiedziała na temat swojego przyjaciela...  Komu tak bardzo zależy na tym, żeby pogrążyć Kaję? Jaki związek z zamachem ma nacjonalistyczna sekta, do której należy brat Błażeja? I czym jest gra Thunderworld, przez którą Błażej niemal całkowicie wyłączył się z prawdziwego życia?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 lutego 2021
"Wszyscy muszą zginąć" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Kornelia Markowska
26 marca 2021

Książka “Wszyscy muszą zginąć” dobitnie pokazuje problemy polskiego społeczeństwa i podziały, które są coraz bardziej widoczne. Autor przedstawia tu zarówno agresorów, jak i ofiary tych podziałów, które się ciągle pogłębiają. Fabuła od pierwszej strony trzyma w napięciu, szokuje. Jeszcze bardziej przeraziło mnie to, że wydarzenia przedstawione przez Marcela Mossa nie są fikcją, może dziać (i podejrzewam, że dzieje się) naprawdę. “Wszyscy muszą zginąć” to nie tylko świetny i trzymający w napięciu thiriller ale też przerażający obraz polskiego społeczeństwa. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę