Nikt nie widział, nikt nie słyszał

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Siedmioletnia Sara znika bez śladu z placu zabaw. Przez prawie dwadzieścia lat szuka jej policja, starsza siostra oraz ojciec. Kiedy przypadkowy przechodzień znajduje wychudzoną, zdezorientowaną kobietę, rodzi się nadzieja, że to ona może być zaginioną Sarą … 

***

„Trudno oderwać się od tej zajmującej historii o miłości, nieobecności, nadziei, dziwnych przeczuciach i sile dzieciństwa, wpływającego na całe nasze życie. Warda wywołuje refleksję, wzrusza, czasami szokuje. Warto podarować tej książce swój czas..."".

Janusz L. Wiśniewski

***

„Powieść napisana z prawdziwym nerwem. Wibrująca emocjami. Z kobietami w roli głównej i z mężczyznami w tle. Wiele tu lęków, nastrojów, czyhających w kącie demonów, których nie powstydziłby się sam Henning Mankell”.

Małgorzata Domagalik

***

„Małgorzata Warda osiągnęła coś, co rzadko się udaje, w świetnie skomponowanej, wciągającej i zagadkowej historii kryje się coś więcej, coś co zmusza do myślenia”.

Antonina Kozłowska, pisarka

***

„Trzy środowiska, trzy historie, trzy zaginione dziewczynki. Wydarzenia sprzed lat, które zmieniają życie ludzi – to temat powieści. Autorka, Małgorzata Warda opowiada o nieobecnościach. W Polsce rocznie znika tysiąc dzieci”.

Dziennik Wschodni, Maria Kolasiewicz

***

„Powieść porusza poważny temat dzieci zaginionych oraz losy ich rodzin. Bliscy czekają na odnalezienie swoich pociech nie rok, nie dwa, ale całe życie. Autorka w przejmujący sposób ukazuje tragedię tych ludzi. Nie boi się zadawać trudnych pytań i szukać na nie odpowiedzi. Bardzo zachęcam do lektury!”

Beata Woźniak, Słowem malowane

***

„Wśród zalewu książek lekkich, łatwych i szybko zapominanych, »Nikt nie widział, nikt nie słyszał« to powieść zupełnie inna, oryginalna, zapadająca w pamięć. Bardzo się cieszę, że przeczytałam tę książkę. Bardzo się cieszę, że Małgorzata Warda ją napisała”.

dabarai.blogspot.com

***

„Poruszająca, wciągająca i niesamowita. Te trzy słowa opisują fabułę najlepiej”.

Anna Jeziorska, lubimyczytac.pl

***

„Małgorzata Warda umie trzymać w napięciu. Umie utrzymać uwagę czytelnika. Umie też opisywać emocje, o czym świadczy jedna ze scen, w której uczestniczy Lena”.

Oko na kulturę

***

„Świetna, trzymającą w napięciu i wciągająca książka”.

Barbara Knot, lubimyczytac.pl

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 18 grudnia 2019
  • ISBN: 978-83-8194-055-9
  • Lektor: Joanna Domańska
  • Wydawca: Storybox
Małgorzata Warda "Nikt nie widział, nikt nie słyszał" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę