Ostatni skokAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Ostatni skok
Ostatni skok
Ostatni skok
E-book
39,90 
Szczegóły
Opis książki

By odkryć prawdę, najpierw trzeba pokonać strach i swoje własne słabości.

Na targach jubilerskich w Warszawie Igor Bielewicz, akrobata cyrkowy i złodziej kosztowności, wykorzystując sytuację na parkingu przed halą, kradnie jubilerowi przenośny sejf z biżuterią.

Świadkiem rabunku jest świeżo upieczona policjantka Zofia Maciejka, która rzuca się w pogoń za sprawcą, ale gubi jego ślad.

Podczas pokazu akrobatycznego w cyrku, w którym pracuje Bielewicz, dochodzi do wypadku. Poszkodowana zostaje Nadia – partnerka Bielewicza. Gdy gasną cyrkowe światła, rozpoczyna się prawdziwe życie.

Dwa lata później drogi bohaterów znów się krzyżują. Kto stoi za brutalną napaścią na właścicielkę znanej firmy jubilerskiej? Czy wydarzenia mają związek z tymi sprzed dwóch lat? Jak potoczyły się losy bohaterów po feralnym wieczorze?

Rasowy kryminał, w którym podobnie jak w cyrku, nic nie jest do końca oczywiste…

Małgorzata Rogala – autorka bestsellerowych powieści kryminalnych i thrillerów psychologicznych. Introwertyczka, miłośniczka języka francuskiego, muzyki jazzowej, kawy z kardamonem oraz ciszy. Nałogowo czyta, kocha zwierzęta i kontakt z naturą.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 22 lipca 2020
Małgorzata Rogala "Ostatni skok" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Ostatni skok
E-book
39,90 

Czas spędzony z tą książką oceniam bardzo dobrze, na pewno nie jako stracony ;) Nie dajcie się zwieść złudzeniu, że już od pierwszych stron wiecie, jakie jest rozwiązanie. Tu nie wszystko jest tym, na co wygląda. Nie wszystko jest oczywiste. I oto właśnie chodzi. By dać się porwać i zaskoczyć. A sam tytuł ma więcej znaczeń, niż mogłoby się wydawać.... Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę