Nic o tobie nie wiem

Tekst
Z serii: Weronika Nowacka #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Nic o tobie nie wiem
Nic o tobie nie wiem
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 79,80  63,84 
Nic o tobie nie wiem
Audio
Nic o tobie nie wiem
Audiobook
Czyta Laura Breszka
39,90  28,33 
Szczegóły
Opis książki

Weronika Nowacka jest szkolnym pedagogiem. Gdy wśród uczniów dochodzi do konfliktu, kobieta podejmuje się mediacji między ich rodzinami. Nie wie, że wkrótce przyjdzie jej zmierzyć się z jedną z najtrudniejszych spraw w zawodowej karierze. Tuż przed feriami dochodzi do tragedii. Śledztwo prowadzą policjanci Szymon Pawelec i Krystyna Szuba. W wyniku podjętych czynności wychodzą na jaw fakty związane z funkcjonowaniem uczniów.

Szkolne tajemnice i zawiłe relacje między nastolatkami wpływają na przebieg śledztwa. Czy w świecie, w którym ciągle walczy się o popularność, a Internet jest najważniejszym hobby, jest miejsce na przyjaźń?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 lutego 2021
Małgorzata Rogala "Nic o tobie nie wiem" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Nic o tobie nie wiem
Audiobook
Czyta Laura Breszka
39,90  28,33 
Maryla Sakowicz
02 marca 2021

Niby zwyczajny kryminał, ale autorka przedstawia ważne problemy społeczne i pokazuje możliwe konsekwencje. Fabuła bardzo wciągająca i przemyślana. Muszę przyznać, że autorka zaskoczyła mnie bardzo, bo pokazała problem z każdej strony, a przy tym nie wciskała czytelnikowi, że internet i media społecznościowe to wyłącznie zło i ciemna strona naszych czasów. Tę książkę powinien przeczytać każdy rodzic, każdy nauczyciel. Za wiedzę i mądrość z niej płynącą, za wnioski, które z niej wyciągniecie, dzieci będą wdzięczne.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę