Cicha nocTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Show biznes, zbrodnia i śnieg skrzypiący pod butami


Podczas przyjęcia, na którym  świętowano sukces reality show „Nowe życie”, został zamordowany reżyser programu. Wszystko wskazuje na to, że zabójcą jest ktoś z uczestników imprezy. Do rozwiązania sprawy przydzielona zostaje Agata Górska, która mimo problemów ze zdrowiem robi wszystko, żeby spełnić oczekiwanie przełożonego – sprawca ma być ujęty przed świętami!


Tymczasem Sławek Tomczyk wyjeżdża na szkolenie do Budapesztu. Jednak gdy dowiaduje się o uprowadzeniu swojej siostry, błyskawicznie wraca do Polski. Rozpoczyna się wyścig z czasem. Czy to możliwe, żeby zniknięcie Kingi i sprawa, nad którą pracuje Agata, były ze sobą powiązane?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 listopada 2019
  • Rozmiar: 250 str. 2 ilustracje
Małgorzata Rogala "Cicha noc" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Agata Górska i Sławek Tomczyk»
Punkt widzenia
Cicha noc
Kwestia winy
-5%
Teodora Wierzbowska
23 marca 2020

Uwielbiam serię o Agacie i Sławku, wyczekiwałam z utęsknieniem kolejnego tomu. Mnóstwo emocji, wzruszeń, ale przede wszystkim niezwykle ważny temat i przesłanie. Bardzo wciągający wątek główny o handlu kobietami, nie da wam się oderwać do ostatniej strony. Ja przeczytałam tą książkę w dzień. Nie jest to także typowy kryminał, «Cicha noc» to coś z pogranicza, między subtelnym kryminałem, a sensacją. Polecam gorąco!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę