3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Wiedźmy na gigancie

Audio
Z serii: Wiedźmy #1
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Personel świetnie prosperującej agencji literackiej TERCET, nazywany pieszczotliwie przez własne środowisko „wiedźmami”, popada w konflikt z początkującym pisarzem Adamem Grandzikiem. Ten poprzysięga zemstę. I oto podczas Imienin Jana Kochanowskiego, corocznej imprezy organizowanej w Parku Krasińskich, dochodzi do kilku zgonów znanych pisarek. Ta makabryczna seria od początku wydaje się mocno podejrzana…

Czy zgony mają coś wspólnego z zemstą upokorzonego autora? Dociekliwe wiedźmy z pomocą swego ulubionego sekretarza, zabierają się do rozwikłania tej zagadki.

Czy uda im się znaleźć prawdziwego zabójcę, zanim za morderstwo zostanie skazana niewinna osoba?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 28 listopada 2020
  • ISBN: 978-83-8194-884-5
  • Lektor: Donata Cieślik
  • Wydawca: Storybox
Małgorzata J. Kursa "Wiedźmy na gigancie" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Iwona Piaseczny
27 stycznia 2021

Z twórczością Małgorzaty J. Kury zapoznałam się przy okazji takich książek jak « Miłość i aspiryna», «Tajemnica sosnowego dworku», czy «Babska misja». Przyszedł czas na Wiedźmy na gigancie" i musze przyznać, że autorka po raz kolejny mnie nie zawiodła. Historia czterech kobiet nazwanych Wiedźmami i byłego policjanta, tworzących agencję literacką „TERCET”, którzy postanawiają rozwikłać zagadkę tajemniczych zgonów. Wciągający kryminał z humorem, przednio bawiłam się czytając. Gorąco polecam wszystkim.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę