3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Małżeństwo na pokaz

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Paige Harper chce adoptować córkę zmarłej przyjaciółki, lecz sąd woli oddać dziecko pełnej rodzinie. W desperacji Paige kłamie, że jest zaręczona ze swoim szefem, włoskim milionerem Dantem Romanim. Ta wiadomość przedostaje się do prasy. Dante początkowo wpada w gniew, lecz potem dochodzi do wniosku, że małżeństwo dla dobra dziecka mogłoby odmienić opinię o nim, że jest człowiekiem bez serca…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Maisey Yates "Małżeństwo na pokaz" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Nadia Kasprzycka
21 kwietnia 2020

"Małżeństwo na pokaz" to przyjemna lektura o przemianie wewnętrznej zatwardziałego biznesmena, który w wyniku przypadkowego zamieszania go w adopcję dziecka, stopniowo odmraża swoje serce i dopuszcza do niego inne osoby. A wszystko to, dzięki Paige, która użyła nazwiska szefa jako swojego narzeczonego, aby ułatwić adopcję osieroconej córki przyjaciółki. Sympatyczna historia pełna humoru, przyjaźni główni bohaterowie, których losy śledziłam z zaciekawieniem. Także fabuła jak na romans niebanalna i wciągająca. Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę