Szepty z wyspy samotnościTekst

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Opowieść o miłości, szaleństwie i zarazie.


Spinalonga zrobiła na nim  ogromne wrażenie. Wracali  tam z Agą kilkakrotnie, bez celu, po prostu pomilczeć. Żadne inne  miejsce nie nadawało się do tego lepiej niż wyspa ciszy.Kiedy po raz pierwszy postawił tam stopę, poczuł dławienie w  gardle. Sam nie wiedział dlaczego. Teraz miał przed sobą fotografie  zapisków, które sporządził jeden z mieszkańców Spinalongi. Thimios  Demetriou. Trędowaty. Czym była dla niego wyspa? Więzieniem czy ziemią  obiecaną?


Szepty z wyspy samotności to przejmująca powieść o czasach  zarazy i trudnych relacjach między ludźmi. O samotności, izolacji, ale  też o pasji życia. Na wyspie trędowatych codzienność wygląda zupełnie  inaczej, a jednak trzeba zachować pozory normalności.Miłość,  wspomnienia, zwyczajne zmagania i dawne urazy wciąż pozostają żywe. Jaką  tajemnicę skrywa to niezwykłe miejsce?Autorka bestsellerowej książki Położna z Auschwitz. Ponad 100 tys. sprzedanych egzemplarzy!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 04 sierpnia 2020
Magdalena Knedler "Szepty z wyspy samotności" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę