Wybrana przez bogówTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Kiedy bogowie wtrącają się do świata śmiertelników, może się to skończyć tylko wielką wojną... lub wielką miłością!


Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to by było, gdyby bogowie istnieli naprawdę? Jak wyglądałoby nasze życie, gdyby to oni decydowali o jego biegu? Czy nadal mielibyśmy szansę, by zmienić swój los?


Dziewiętnastoletnia Caro też się nigdy nad tym nie zastanawiała, aż do tego pamiętnego dnia, gdy na swojej drodze spotkała Nike, Nemezis i Zeusa. Od tego momentu jej głównym celem, między zajęciami na uczelni a prywatnym życiem, jest ratowanie przyjaciół przed tym, co nieuchronne. Obdarzona nadludzkimi mocami dziewczyna będzie musiała stoczyć niejedną walkę i odciąć się od wszystkich toksycznych relacji, które mogą przeszkodzić jej w zwycięstwie. Czy znajdzie się ktoś, kto pomoże jej w tym najtrudniejszym w życiu zadaniu?


Budzę się po kolejnej nocy z nią. Wysoką, ciemnowłosą dziewczyną o idealnych

proporcjach. Nigdy jej nie widziałem na żywo, zawsze w snach. Jej oczy były szare i nieprzeniknione. Pojawiała się w każdym śnie. Mogłem spędzać noc z najpiękniejszą kobietą, ale gdy tylko zamykałem oczy, widziałem ją. Od dziewiętnastu lat w moich snach nie pojawiła się inna kobieta, tylko milcząca ona.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 02 października 2020
Magdalena Dzieżyk-Socha "Wybrana przez bogów" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Kalina Kocan
30 grudnia 2020

Fajna książka przeznaczona dla nastolatków. Wygodna w formie ebooka. Polecam!!! Na pewno podzielę się tą książką z przyjaciółmi i rodziną!!!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę