3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Słodka niewola

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Gaetano Leonetti nie chce nawet myśleć o małżeńskich kajdanach, jednak jego dziadek uczyni go prezesem rodzinnego banku tylko wtedy, gdy wnuk się ustatkuje. Chcąc przechytrzyć dziadka, Gaetano zawiera układ z Poppy Arnold, która pracuje w jego rezydencji. Mało powściągliwy styl bycia i sposób ubierania się z pewnością nie czynią z niej dobrej partii, dlatego właśnie ją Gaetano przedstawia jako swoją narzeczoną. Ma nadzieję, że kiedy dziadek pozna Poppy, zmieni zdanie co do ożenku wnuka. Jednak pracowita i opiekuńcza Poppy oczarowuje starszego pana. Gaetano wpada w pułapkę, którą sam zastawił…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Lynne Graham "Słodka niewola" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Emilia Wojno
11 maja 2020

Świetna pozycja dla miłośników romantycznych perypetii. Książka opowiada o młodym włochu Gaetano Leonetti, który staje w obliczu pewnego wyzwania. Chłopak jest mocno przeciwny zawieraniu małżeństwa, jednak tylko ono może dać mu dostęp do ogromnej rodzinnej fortuny, którą zarządza jego dziadek. Geatano postanawia stworzyć pozór narzeczonej dla osiągnięcia korzyści majątkowej. W tym celu bałamuci pracowitą, lecz prostą dziewczynę pracująca w ich willi – Poppy, która niespodziewanie bardzo przypada do gustu dziadkowi chłopaka. Dalsze losy książki to w zasadzie rdzeń fabuły, Geatano będzie musiał jakoś poradzić sobie z intrygą, którą sam zorganizował, a będzie to robił w bardzo nieporadny sposób. Przeczytałam błyskawicznie, historia wciąga i bawi, a zakończenie jest ujmujące. Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę