3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Marzenie Sycylijczyka

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Sycylijski milioner Luciano Vitale nie zamierzał się żenić, ale chciał mieć dziecko. Zapłacił Jemimie Barber, by mu je urodziła, lecz ona uciekła z jego synem. Luciano odnajduje ją po ośmiu miesiącach. Odkrywa, że jest oszustką, złodziejką i pracuje dla agencji towarzyskiej. Jednak gdy przychodzi do jej domu, widzi kobietę, która z miłością i troską zajmuje się jego synem. Słusznie podejrzewa, że coś tu nie gra…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
Lynne Graham "Marzenie Sycylijczyka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Jadwiga Jordan
30 lipca 2020

Opowiadanie dobre, ale nie najlepsze, jakie czytałam :) Mimo to mogę polecić. Bardzo spodobał mi się epilog i gorące sceny seksu. Nie czułam jednak tej chemii między głównymi bohaterami, która moim zdaniem powinna emanować z harlequinów. Tu tego mi zabrakło… Moim ulubionym bohaterem był zdecydowanie Luciano! Jemimie była natomiast zabawna, prosta i rzeczowa. Lynne Graham pisze fajne, zmysłowe, hipnotyczne historie o pasji i pożądaniu, które są naprawdę godne uwagi.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę