Testament Hitlera

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W walce o testament, który może zmienić losy świata, nie ma żadnych reguł!

Komisarz policji państwowej Baldwin Koczyński trafia na ślad dokumentu, w którym wskazany jest potomek i następca Führera.

Testament chcą zdobyć członkowie tajnego sprzysiężenia, którzy chronią tożsamość Hitlerowego dziecka. Jeśli ostatnia wola Hitlera wpadnie w ich ręce, w Niemczech dojdzie do przewrotu oraz powołania nowego Führera. Sytuacja polityczna na świecie zdestabilizuje się, a to może otworzyć drogę do atomowej III Wojny Światowej.

Zawrotne tempo i niespodziewane zwroty akcji, składają się na sensacyjną opowieść, która wciąga od pierwszej strony i do samego końca nie daje odetchnąć.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 lutego 2021
Łukasz Ossoliński "Testament Hitlera" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Jakub Gulan
02 marca 2021

Dość ciekawy kryminał. Pierwszy raz spotkałem się z twórczością tego autora, zainteresował mnie tytuł, który zobaczyłem w «polecanych». Ciekawa fabuła, fajny pomysł na całą tę historię i dobrze wykreowani bohaterowie. Dobra książka na zimowy wieczór. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę