Mariaż marzeń

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Kolejny artykuł w tabloidach o ekscesach Madison Archer utwierdza jej ojca, znanego biznesmena, w przekonaniu, że czas zakończyć serię skandali. Postanawia, że Madison ma się ustatkować i wyjść za mąż. Przedstawia jej czterech kandydatów. Jednym z nich jest Rosjanin Viktor Beck, w którym Madison od lat jest zakochana. Trudno jej się jednak cieszyć z tego, że Viktor poślubi ją, by zyskać pozycję w firmie, a nie z miłości do niej. Tymczasem romantyczny Rosjanin zaskakuje ją…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Lucy Monroe "Mariaż marzeń" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Światowe życie Extra»
Pogoda na miłość
Umowa z księciem
Serce Sycylijczyka
-5%
Justyna Suchecka
29 września 2020

Mało kiedy spotykam Rosjan w romansach, a tu proszę – zaskoczenie. Przystojny mężczyzna i od lat obiekt westchnień Madison ma ja poślubić by dostać awans. Jednak jak się okazuje Viktor ma nieco inne zamiary… Bardzo fajna lektura, wciągająca i trzymająca w zainteresowaniu aż do poznania finału relacji głównych bohaterów. Czyta się szybko, a narracja jest przyjemna. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę