Siostra Burzy

Audio
Z serii: Siedem sióstr #2
Posłuchaj fragmentu
Wejdź do magicznego świata Lucinda Riley za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Siostra Burzy
Tekst
Siostra Burzy
E-book
32,30  23,58 
Szczegóły
Opis książki

Nastrojowa, pełna magii saga rodzinna.


Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w bajecznej posiadłości Atlantis na prywatnym półwyspie Jeziora Genewskiego. Adopcyjny ojciec, nazywany przez nie Pa Saltem, nadał im imiona mitycznych Plejad. Każda ułożyła sobie życie po swojemu i rzadko mają okazję spotkać się wszystkie razem. Do domu ściąga je niespodziewana śmierć ojca, który zostawił każdej list i wskazówki mogące im pomóc w odkryciu własnych korzeni. I w odnalezieniu odpowiedzi na pytanie, co się stało z siódmą siostrą.


Ally długo będzie sobie wyrzucać to, że kiedy ojciec umierał, spędzała upojne chwile z ukochanym. Intryguje ją wprawdzie zagadka związana z jej pochodzeniem, ale na razie musi się skupić na regatach żeglarskich, na których wystartuje u boku swojego mężczyzny.


W najczarniejszej godzinie podąży jednak za wskazówkami Pa Salta i pozna historię fascynującej kobiety, która żyła przed ponad wiekiem. Historię Anny Landvik, dziewczyny z norweskiej wsi, mającej niebiański głos, który znali tylko ludzie z miejscowego kościoła i… krowy na pastwisku.


Dopóki nie odkrył jej „łowca talentów” i nie zabrał do Christianii – dzisiejszego Oslo – by zaśpiewała na premierze Peer Gynta z muzyką Edwarda Griega. Im więcej Ally dowiaduje się o Annie, tym bardziej desperacko chce odkryć własne korzenie. Zwłaszcza że ma ku temu nowy powód.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 maja 2020
  • Czas trwania: 19 godz. 34 min 04 sek.
  • ISBN: 978-83-7985-449-3
  • Lektorzy: Aleksandra Zawadzka, Anna Kerth, Joanna Derengowska
  • Redaktorzy: Maria Pstrągowska, Marzenna Rączkowska
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Lucinda Riley "Siostra Burzy" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Siostra Burzy
E-book
32,30  23,58 
Książka należy do serii
«Siedem sióstr»
Siostra Księżyca
Siostra Słońca
Zaginiona siostra
-5%
Lilia Ligocka
26 października 2020

Od dawna już czekałam na tę część. Bardzo interesująca kontynuacja serii. Pod względem oryginalności porównywalna ze swoją poprzedniczką. Drugi tom serii o Siedmiu Siostrach skupia się na losach drugiej siostry, silnej i niezależnej Alkione. Autorka fantastycznie połączyła w książce fakty historyczne i fikcję, dzięki czemu całość czyta się rewelacyjnie. Wyczekuję już z niecierpliwością kolejnego tomu serii, tym razem opisujący losy Star. Dawno żadna seria tak mnie nie wciągnęła:)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę