3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Showgirl - opowiadanie erotyczne

Audio
LUST
Autor:
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Showgirl - opowiadanie erotyczne
Showgirl - opowiadanie erotyczne
E-book
3,99 
Szczegóły
Opis książki

„Pokój pełen jest półnagich kobiet i mężczyzn, podekscytowanych udanym przedstawieniem i szczęśliwych, że znowu sobie poradzili. Teraz się odprężają, każdy na swój sposób. W kącie Ella widzi dwie dziewczyny dobierające się do jednego z tancerzy. Ciała dziewczyn oplatają się wzajemnie w namiętnym pocałunku, podczas gdy resztę pomieszczenia wypełnia śmiech, dźwięk korka wyskakującego z butelki szampana i ciche jęki".

Podczas wakacji dwa lata temu i w zeszłym roku Ella badała swoją seksualność i w ten sposób lepiej poznaje i odnajduje siebie. Tego lata robi ostatni krok do osiągnięcia pełni swojego wyzwolenia seksualnego – mimo pomyślnego zakończenia studiów rozpoczyna karierę w show-biznesie jako tancerka w klubie burleski. W świetle ramp odżywa, a gdy występ się kończy, osiąga nowy poziom rozkoszy z niedawno poznanymi przyjaciółmi… Rzeczywistość wydaje się odległa, ale gdy pewnego wieczoru puka do jej drzwi, Ella musi się zastanowić, czego właściwie chce. Nadal będzie okłamywać rodzinę, przyjaciół i – samą siebie?

„Showgirl" to trzecia część serii, która opowiada o Elli – młodej, niedoświadczonej kobiecie odkrywającej siebie i swoją seksualność. Opowiadanie to swobodna kontynuacja „Dziewczyny z kamerki" i „Dziewczyny sponsora".

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 30 listopada 2021
  • ISBN: 9788726260434
  • Tłumacz: Emil Chłabko
  • Lektor: Magdalena Zając-Zawadzka
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Lisa Vild "Showgirl - opowiadanie erotyczne" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Showgirl - opowiadanie erotyczne
E-book
3,99 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę