Mroczne pragnieniaTekst

Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Lisa Renee Jones za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Nowa trylogia na miarę Pięćdziesięciu twarzy GreyaSara, nauczycielka angielskiego, odnajduje pamiętniki Rebeki,która zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach.Chociaż wie, że grozi jej wielkie niebezpieczeństwo, chce za wszelką cenędowiedzieć się, co stało się z ich autorką.Z każdym kolejnym dniem fascynujące życie Rebeki coraz bardziej pochłania Sarę, która bez pamięci zatraca się w nieznanym jej dotąd, pełnym namiętności, intrygującym świecie.W poszukiwaniach prawdy pomaga jej seksowny i przystojny artysta Chris.Również surowy i władczy Mark oferuje jej wsparcie. Dzięki niemu dowie się, do czego doprowadziły Rebekę jej tajemnice i sekrety.Czy może im zaufać?Czy Sara opanuje swoje namiętności?A może sama ulegnie mrocznym pragnieniom…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
Lisa Renee Jones "Mroczne pragnienia" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Najlepsza recenzja
T
17 czerwca, 16:05Tatiana Szewczyk

Druga część serii Inside Out, zdecydowanie lepsza od poprzedniej «Gdybym była Tobą». Książka z gatunku tych, które porywają i ciężko jest przestać czytać, pochłonęłam ją błyskawicznie i czytało mi się świetnie. Kontynuacja losów świetnych postaci z poprzedniej części, czyli m.in. Chrisa, Sary i Marka oraz rozwiązanie tajemnicy Rebecki. Ta część jest też dużo bardziej elektryzująca i pikantna od swojej poprzedniczki, wiele tutaj emocjonujących uniesień i namiętności. Intryguje praktycznie od początku, trzyma w lekkim napięciu i sprawia, że chce się więcej. Jetem bardzo ciekawa co stanie się w kolejnych tomach.Na szczęście jest jeszcze kilka kolejnych części, ze zniecierpliwieniem czekam na ich polskie wersje językowe.

0Udostępnij:
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej ze 120 znaków