Buntowniczka

Tekst
Z serii: Ravenels #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Druga część bestsellerowego cyklu Ravenels.

Szalona ambicja i pracowitość wzniosły Rhysa Winterborne’a na szczyty bogactwa i wpływów. Twardy Walijczyk przywykł, że w interesach i w życiu musi mieć wszystko, czego zechce. Kiedy poznaje nieśmiałą, arystokratyczną lady Helen Ravenel, ma tylko jeden cel – zdobyć ją. Nawet, jeśli miałby jej zabrać cnotę i potajemnie poślubić…

Helen ma niewiele kontaktów z cyniczną i pełną blichtru londyńską socjetą. Kiedy pojawia się Rhys, w spokojny świat Helen wdziera się burzliwe uczucie i pożądanie, o których czytała tylko w książkach. Wszystko się komplikuje, kiedy Helen dla miłości musi się zbuntować przeciwko konwenansom swojej epoki, a potem wyznać Rhysowi sekret, który zniszczy ich miłość…

Lisa Kleypas (ur. 1964) – bestsellerowa amerykańska pisarka, laureatka nagrody RITA, autorka licznych współczesnych i historycznych romansów, które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Autorka mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 30 grudnia 2020
  • Rozmiar: 370 str. 1 ilustracja
  • ISBN: 9788381696289
  • Tłumacz: Małgorzata Fabianowska
  • Wydawca: Prószyński Media
  • Spis treści
Lisa Kleypas "Buntowniczka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Ravenels»
Buntowniczka
Witaj, nieznajomy
Córka diabła
-5%
Alicja Halas
10 lutego 2021

Lisa Kleypas ma wyjątkowy talent do pisania, każda jej książka budzi niesamowite emocje… Są tak wciągające, takie intrygujące, pełne namiętności, ale też pełne akcji, ciekawe jak żadne inne. Mogę polecić wam z całego serca Cykl Ravenels i mam nadzieję, że pojawią się jego kolejne tomy, na to liczę :)))

Klara Marciniszyn
23 października 2020

Seria Ravenels to moje pierwsze spotkanie z piórem Lisy Kleypas. Mało kiedy stykam się także z gatunkiem romansu historycznego, jako że nie miałam do czynienia z wieloma, które byłyby ciekawe. Tym razem jednak nie pozostaje mi nic innego jak posypać swoją głowę popiołem, bo «Buntowniczka» była fantastyczna. Ciężko było mi się oderwać od czytania, pochłonęłam ja na raz i już chcę sięgnąć po kolejny tom! Gorąco polecam wszystkim tę serię.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę