3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Wielki projekt

Tekst
Autorzy:,
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Ostateczna zagadka życia, Wszechświata i wszystkiego wokół.


Hawking daje odpowiedzi, których nie zdołał znaleźć Einstein.


Dzieło jednego z najwybitniejszych współczesnych naukowców i myślicieli, które stało się źródłem ogólnoświatowych kontrowersji, zarówno wśród wierzących, jak i ateistów.  Stephen Hawking stwierdza bez cienia wątpliwości: „Wszechświata nie stworzył ani Bóg, ani istoty nadprzyrodzone. Wszechświat powstał w sposób spontaniczny w wyniku działania fundamentalnych praw grawitacji. Nie trzeba przywoływać Boga, aby opisać proces stworzenia”.


Wielki Projekt to zwięzły, napisany przystępnym językiem przewodnik po odkryciach, które na nowo kształtują poglądy na istotę życia i mogą podważyć podstawowe założenia wiary. To książka, która nie pozostawi nikogo obojętnym.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 maja 2019
Stephen W. Hawking "Wielki projekt" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Janusz Wojtalewicz
13 kwietnia 2020

Coś dla miłośników fizyki i tematyki wszechświata. Przejrzyście o sprawach skomplikowanych, które często widzimy w filmach science-fiction, ale nie do końca rozumiem jak działają. Nauka jest tutaj przedstawiona niemal jak filozofia. Już po zobaczeniu nazwisk autorów spodziewałem się dobrej książki popularnonaukowej, poddają oni pod wątpliwość wiele ciekawych zagadnień. Kilka fragmentów zapadło mi w pamięć i naprawdę dało do myślenia. Przystępny język, książka dla każdego, ja na pewno jeszcze nie raz do niej wrócę. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę