Wróg bez twarzyTekst

Autor:Lee Child
Z serii: Jack Reacher #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Dobrze się zastanów, zanim zaczniesz polować na Jacka Reachera. Bo prędzej czy później to ty staniesz się jego zwierzyną. Raczej prędzej niż później.


Prywatny detektyw, który na zlecenie pewnej kobiety miał znaleźć Jacka Reachera, zostaje zamordowany. Klientką okazuje się córka niedawno zmarłego generała, z którą kiedyś Reacher miał romans. Jej ojciec zamierzał powierzyć mu zbadanie zagadkowych losów amerykańskiego żołnierza oficjalnie zaginionego w Wietnamie. Jest jednak ktoś, komu bardzo zależy na tym, by prawda o tej starej historii nigdy nie ujrzała światła dziennego. I wyeliminuje każdego, kto będzie chciał ją odkryć.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 21 czerwca 2019
  • ISBN: 978-83-8125-699-5
  • Redaktor: Piotr Amsterdamski
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Lee Child "Wróg bez twarzy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Jack Reacher»
Jutro możesz zniknąć
Zmuś mnie
Sto milionów dolarów
-5%

Serię książek z Jack'iem Reacher'em zaczęłam czytać stosunkowo niedawno i muszę przyznać, że jak na razie jestem zachwycona. Każdy dom coraz lepszy! Co do trzeciej części: Child zdecydowanie się rozkręca. Tym razem wykorzystuje motyw traumy związanej z wojną w Wietnamie, który jest bardzo interesujący.

W kolejce czekają kolejne tomy Lee Childa i jestem na sto procent pewna, że zapewnią mi równie dużo emocji i przyjemności, jak te poprzednie. Zdecydowanie polecam, najlepiej zacząć od pierwszej części.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę