Czasami warto umrzećTekst

Autor:Lee Child
Z serii: Jack Reacher #15
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Motel Apollo Inn, środek niezaludnionego okręgu rolniczego w stanie Nebraska. Jedyne miejsce noclegowe na obszarze pięciuset kilometrów kwadratowych, sto kilometrów od najbliższego posterunku policji. Reacher zatrzymuje się tu w drodze do Wirginii. Całym rejonem niepodzielnie rządzi znienawidzony przez wszystkich klan Duncanów – bracia Jasper, Jonas i Jacob oraz syn Jacoba, Seth, z zamiłowania damski bokser – wspomagany bandą wynajętych osiłków. Żaden z mieszkańców nie odważy się im podskoczyć, naturalnie poza Jackiem. Duncanowie oficjalnie prowadzą firmę transportową, ale prawdziwe dochody czerpią z innego procederu: nielegalnego importu pewnego towaru, który sprzedają pośrednikom z Las Vegas. Ludziom wyjątkowo niebezpiecznym, powiązanym z kryminalnym kartelem o międzynarodowym zasięgu. Reacher powinien zmykać stąd gdzie pieprz rośnie, lecz nierozwiązana od ponad dwóch dziesięcioleci tajemnica zaginięcia ośmioletniej dziewczynki nie pozwala mu tego uczynić...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
Lee Child "Czasami warto umrzeć" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Jack Reacher»
Jutro możesz zniknąć
Zmuś mnie
Sto milionów dolarów
-5%

Uwielbiam serię o Reacherze, te książki zawierają wszystko czego oczekuje od powieści sensacyjnej. Wartka, dynamiczna akcja, intryga, charakterystyczny antagonista z sarkastycznym poczuciem humoru i nieprzewidywalna fabuła. Tom 15, czyli «Czasami warto umrzeć» to kolejna wciągająca przygoda, od której nie mogłam się oderwać. Sporo walki i krwi, czyli klasyczny Reacher. Bardzo polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę