Echo w płomieniachTekst

Autor:Lee Child
Z serii: Jack Reacher #5
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Naprawdę nie znasz Jacka Reachera? To gdzie ty byłeś przez ostatnie lata?


Jazda autostopem może być niebezpieczna. A czekanie na okazję w prażącym słońcu na pustkowiu Teksasu nie należy do przyjemności. Nagrodą może być jednak piękna kobieta w białym cadillacu.


Mąż Carmen Greer, właściciel pól naftowych rozciągających się w okolicy miasteczka Echo, za kilka dni wyjdzie z więzienia i będzie chciał ją zabić. Zdesperowana kobieta nie widzi innego sposobu na powstrzymanie go niż ten najbardziej oczywisty i prosi Jacka Reachera o pomoc w pozbyciu się męża.


Jeśli były oficer żandarmerii wojskowej się w to zaangażuje, zostanie wplątany w spiralę zbrodni i kłamstw sięgającą daleko w przeszłość. A na to zupełnie nie ma ochoty. Czy Reacher po raz pierwszy powie „nie” kobiecie w potrzebie?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 11 września 2019
  • ISBN: 978-83-8125-759-6
  • Redaktor: Jacek Manicki
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Lee Child "Echo w płomieniach" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Jack Reacher»
Jutro możesz zniknąć
Zmuś mnie
Sto milionów dolarów
-5%

Kolejna, piąta już część przygód Jacka Reachera, a ja nadal tkwię zakochana po uszy w serii. Tajemnicza, pełna zwrotów akcji, wciągająca! Uważam, że cała seria jest absolutnie świetna i warta przeczytania. Bardzo odpowiada mi także styl autora, czytanie jego książek to czysta przyjemność. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę