Zgodnie z planem

Audio
Autor:
Z serii: Jack Reacher #24
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Zgodnie z planem
Tekst
Zgodnie z planem
E-book
38,90 
Szczegóły
Opis książki

Światem rządzi przypadek, ale raz na jakiś czas wszystko idzie zgodnie z planem.


Niestety, nie tym razem…


Reacher jak zwykle podróżuje autobusem – przemierza Stany Zjednoczone bez konkretnego celu, usiłując nie wpakować się w kłopoty. Przerywa jednak podróż, by pomóc starszemu mężczyźnie, który pozostawiony samemu sobie bez wątpienia padłby ofiarą przestępstwa. Wiecie, co mówią o dobrych uczynkach… Teraz Reacher musi doprowadzić sprawę nowego znajomego do końca i wszystko naprawić. A zdarzyło się całkiem dużo.


Para starszych ludzi popełniła kilka poważnych błędów – w ich wyniku jest dłużna spore pieniądze grupie niebezpiecznych ludzi. Reacher szybko orientuje się, że właśnie stał się wrogiem numer jeden dwóch walczących o terytorium gangów – ukraińskiego i albańskiego.


Będzie musiał stawić czoło bandzie lichwiarzy, złodziei i zabójców. Pomoże mu w tym znudzona kelnerka, która wie nieco więcej, niż chce ujawnić. To będzie długa droga, zwłaszcza że wszystko sprzysięgło się przeciwko niemu...


Ale Reacher wierzy, że raz na jakiś czas sprawiedliwości staje się zadość.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 maja 2020
  • Czas trwania: 12 godz. 06 min 17 sek.
  • ISBN: 978-83-8125-846-3
  • Lektor: Janusz Zadura
  • Redaktor: Jan Krasko
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Lee Child "Zgodnie z planem" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Zgodnie z planem
E-book
38,90 
Książka należy do serii
«Jack Reacher»
Nocna runda
Strażnik
Sprawa osobista
-5%
Wiara Stopka
16 października 2020

Kolejna świetna książka z serii o Reacherze, mam do tego bohatera ogromną słabość. Lektura trzyma w napięciu już od pierwszej strony i nie puszcza aż do końca! Lee Child to mój ulubiony współczesny pisarz powieści sensacyjnych, nie zawiodłam się jeszcze nigdy na jego książkach. Reacher dokonuje rzeczy niemożliwych i zawsze stoi na straży sprawiedliwości. Trup ściele się gęsto i jest więcej brutalności niż w poprzednich tomach, jednak całość trzyma wyrównany dla serii świetny poziom. Fabuła obraca się wokół następstw wydarzenia, gdy Reacher dostrzega starszego mężczyznę w tarapatach i decyduje się mu pomóc. Nie ma pojęcia, w co się pakuje i jakie skutki będzie miała podjęta przez niego decyzja. Jak zwykle u Childa książka rewelka, polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę