Uwikłani. Obsesja

Tekst
Z serii: Uwikłani #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Uwikłani. Obsesja
Uwikłani. Obsesja
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 64,80  51,84 
Uwikłani. Obsesja
Audio
Uwikłani. Obsesja
Audiobook
Czyta Masza Bogucka
39,90 
Szczegóły
Opis książki

TRYLOGIA EROTYCZNA PRZEZ WIELU OKREŚLANA JAKO LEPSZA OD GREYA „Jesteś moja. A ja jestem twój. A to oznacza, że jestem z tobą związany pod każdym względem i w każdej sytuacji. Na dobre i na złe. Jeśli tego nie widzisz, to nie mamy szans...” Do tej pory Alayna Withers wchodziła z mężczyznami w związki, przez które popadała w chorobliwe obsesje. Teraz jednak, kiedy swe serce otworzył przed nią zabójczo przystojny miliarder Hudson Pierce, czuje ogromną determinację, aby zniszczyć wszelkie przeszkody stojące na drodze ku ich szczęściu i wreszcie stworzyć stabilny związek oparty na głębokim uczuciu. Problem jednak polega na tym, że nie tylko Hudson skrywa mroczne tajemnice. Przeszłość powoli zaczyna wciągać tych obojga w skomplikowaną sieć nieporozumień, które w końcu doprowadzą do zburzenia długo budowanego zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Alayna w desperacji zwróci się o pomoc do Celii – kobiety, która kiedyś sporo namieszała w życiu Hudsona – nie wiedząc jednak, jakie będą tego konsekwencje... To pierwszy związek, w którym Alaynie uda się uporać z własnymi problemami. Wszystko jednak wskazuje na to, że o serce Hudsona zawalczy ktoś jeszcze... Każda strona opowieści o Hudsonie i Laynie tchnie elektryzującą zmysłowością! - Kristen Proby, bestsellerowa autora „New York Timesa”

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
  • ISBN: 978-83-65170-18-7
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Laurelin Paige "Uwikłani. Obsesja" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Uwikłani. Obsesja
Audiobook
Czyta Masza Bogucka
39,90 
Książka należy do serii
«Uwikłani»
Uwikłani. Hudson
Uwikłani. Grzeszne noce
Uwikłani. Bez końca
-5%
Hedwiga Lazowska
20 stycznia 2020

Alanya i Hudson już w części pierwszej porwali moje serce. Mimo, że książka zakończyła się stabilizacją w ich związku po okresie «burzy», to dopiero w części drugiej spotykają prawdziwe problemy. Bardzo lubię tych bohaterów i ich nietuzinkowe charaktery. Przeczytałam tą lekturę w jeden wieczór, prosty, przyjemny język i wciągająca fabuła. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę