PlayboyTekst

Z serii: Hollywood Heat #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Najpierw był "Twardziel", teraz nadchodzi "Playboy"!

Micah Preston to największe ciacho Hollywood. Seksowny, sławny, bogaty – ten facet ma wszystko. Jednak Micah słynie nie tylko z gry aktorskiej, ale także z licznych podbojów i tego, że nie da się go zatrzymać na dłużej.

Kiedy siedem lat temu poznał na imprezie Maddie Bauer, nikt jeszcze o nim nie słyszał. Przeżyli wspólnie gorące, upojne chwile, a potem on już nie zadzwonił, pozostawiając dziewczynę rozczarowaną.

Jednak los znowu ich połączy. Maddie zostanie asystentką kamerzysty na planie najnowszego filmu Micah. W powietrzu zaiskrzy, a napięcie między tą dwójką będzie musiało znaleźć jakieś ujście.

Jednak czy Maddie da szansę słynnemu playboyowi?

__

"Słodki i seksowny romans z dużą liczbą ekscytujących zwrotów akcji. Historia miłosna tych dwojga nie jest pozbawiona przeszkód. To prawdziwy rollercoaster". – Jayme, GoodReads.com

__

Laurelin Paige - amerykańska pisarka, autorka powieści erotycznych i romansów. Miłośniczka seriali typu "Gra o tron" czy "Walking Dead". Wielbicielka Michaela Fassbendera. Członkini Międzynarodowego Klubu MENSA. Prywatnie żona i matka trzech córek.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
  • ISBN: 978-83-66074-99-6
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Laurelin Paige "Playboy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Ramona Laszewska
17 lipca 2020

Pierwszy raz spotykam się z twórczością tej autorki, sięgnęłam po «Playboya» z polecenia koleżanki. Zarzekała się, że tytuł jest bardzo mylący i że to książka godna uwagi. Dziś, po lekturze, mogę jej przyznać rację. Spodziewałam się schematycznego erotyku, a dostałam pełną emocji opowieść o zagubionym w świetle reflektorów celebrycie, który przestał wierzyć w miłość. Jednak jego los może się odmienić za sprawą pięknej asystentki. Kobieta pragnie jednak czegoś więcej niż przelotnego romansu, co może być wyzwaniem dla przygodnego Micaha. Wraz z bohaterami przeżywałam ich perypetie, z jednej strony chęć stabilizacji, z drugiej strach przed ustatkowaniem się. Byłam bardzo ciekawa jak to się wszystko skończy. W tej książce nie ma czasu na nudę, wciąga i to jak! Gorąco polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę