Pierwszy dotykTekst

Z serii: Pierwszy i ostatni #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

PIESZCZOTA PODSZYTA NUTĄ NIEPOKOJU W POSTACI NIEMORALNEJ POWIEŚCI, PO KTÓREJ NIGDY NIE BĘDZIESZ TAKA SAMA.

Emily Wayborn otrzymuje niepokojącą wiadomość. Na poczcie głosowej nagrywa się jej przyjaciółka z dawnych lat. Obie spędziły razem fantastyczne chwile na dzikich imprezach, lecz ich drogi się rozeszły. Mimo to nawet po takim czasie, Emily potrafi dostrzec, że nie jest to zwyczajna wiadomość. Chociaż pozornie brzmi wesoło i neutralnie, Amber użyła słowa, które stanowiło ich tajny kod używany w sytuacjach kryzysowych.

Nie bez powodu. Po krótkim rozeznaniu Emily odkrywa, że Amber zaginęła!

Mimo że kobiety nie utrzymywały już bliskich kontaktów, Emily jest zdeterminowana, aby odnaleźć przyjaciółkę. Kierując się szeregiem wskazówek, wpada na pewien trop. Wówczas na jej drodze los stawia Reeve’a Sallisa, znanego hotelarza i enigmatycznego miliardera, który ma reputację niezłego playboya. Emily musi uwieść bogacza, aby odkryć jego sekrety i miejsce pobytu Amber. Z czasem niebezpiecznie przywiązuje się do mężczyzny, mimo że cichy, niepokojący głos w głowie podpowiada jej, że nie jest to jej przyjaciel. Cóż z tego, skoro tak diabelnie ją pociąga. W pewnym momencie musi podjąć kluczową decyzję mogącą podważyć jej lojalność wobec Amber. Czy ma ocalić przyjaciółkę czy swoje serce?

SZALENIE NIEBEZPIECZNA GRA W NAMIĘTNOŚĆ. OBIEKT POŻĄDANIA, WRÓG, KOCHANEK, MORDERCA. LUBIEŻNY ZŁODZIEJ SERC.

___

Laurelin Paige tworzy uzależniającą miksturę emocji i zmysłowości, która tak porywa czytelnika, że nie może opuścić książki aż do ostatniej strony.

– K. Bromberg, autorka kultowej serii Driven

—–

Laurelin Paige - amerykańska pisarka, autorka powieści erotycznych i romansów. Miłośniczka seriali typu Gra o tron czy Walking Dead. Wielbicielka Michaela Fassbendera. Członkini Międzynarodowego Klubu MENSA. Prywatnie żona i matka trzech córek.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
  • ISBN: 978-83-65506-59-7
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Laurelin Paige "Pierwszy dotyk" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Samanta Popko
29 września 2020

Emily to kobieta sukcesu, która może pozwolić sobie na wiele. Podkłada bowiem głos w znanej szerokiej publiczności produkcji, co daje jej finansową niezależność. Jednak ten spokój burzy jeden telefon od jej dawnej przyjaciółki Amber. Wszystko jest tym bardziej skomplikowane, że dziewczyny od dawna nikt nie widział, po prostu zapadła się pod ziemię. Czy w jej zniknięciu maczał palce Reeve Sallis? Co wyjdzie z ich spotkania, tym bardziej że pomimo strachu jakiego wzbudza ten mężczyzna jednocześnie przyciąga do siebie kobiety. Czy Emily również grozi jakieś niebezpieczeństwo? Muszę przyznać, że czytając już ostatnie strony książki oniemiałam z powodu tego, co zaserwowała nam pisarka. Już w tym momencie wiem, że zakochałam się w książce, która pozostawiła mnie z wieloma pytaniami, na które nie znam odpowiedzi. Ale na całe szczęście druga część już niedługo, bo moje serce może długo tego nie wytrzymać.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę