3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Uwikłani. Obsesja

Audio
Z serii: Uwikłani #2
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

TRYLOGIA EROTYCZNA PRZEZ WIELU OKREŚLANA JAKO LEPSZA OD GREYA


„Jesteś moja. A ja jestem twój. A to oznacza, że jestem z tobą związany pod każdym względem i w każdej sytuacji. Na dobre i na złe. Jeśli tego nie widzisz, to nie mamy szans...”


Do tej pory Alayna Withers wchodziła z mężczyznami w związki, przez które popadała w chorobliwe obsesje. Teraz jednak, kiedy swe serce otworzył przed nią zabójczo przystojny miliarder Hudson Pierce, czuje ogromną determinację, aby zniszczyć wszelkie przeszkody stojące na drodze ku ich szczęściu i wreszcie stworzyć stabilny związek oparty na głębokim uczuciu.


Problem jednak polega na tym, że nie tylko Hudson skrywa mroczne tajemnice.


Przeszłość powoli zaczyna wciągać tych obojga w skomplikowaną sieć nieporozumień, które w końcu doprowadzą do zburzenia długo budowanego zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Alayna w desperacji zwróci się o pomoc do Celii – kobiety, która kiedyś sporo namieszała w życiu Hudsona – nie wiedząc jednak, jakie będą tego konsekwencje...


To pierwszy związek, w którym Alaynie uda się uporać z własnymi problemami.


Wszystko jednak wskazuje na to, że o serce Hudsona zawalczy ktoś jeszcze...


Każda strona opowieści o Hudsonie i Laynie tchnie elektryzującą zmysłowością!


- Kristen Proby, bestsellerowa autora „New York Timesa”

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 06 października 2020
  • Czas trwania: 10 godz. 46 min 57 sek.
  • ISBN: 978-83-66654-62-4
  • Lektor: Masza Bogucka
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Laurelin Paige "Uwikłani. Obsesja" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Genowefa Zagata
16 grudnia 2020

"Uwikłani" to moja ulubiona seria erotyczna. «Obsesja» to druga część serii, która nie zwalnia tempa i dodaje tylko jeszcze większych obrotów do całej akcji powieści. Życie Alayny i Hudsona zmierza w dobrym kierunku, wszystko zaczyna się układać, mężczyzna otwiera się przed główną bohaterką, a ona jest coraz bardziej przekonana, że potrafi ustabilizować swoje życie emocjonalne. Jednak tajemnice i sekrety, które przed sobą chowają, zniszczą wszystko to, co do tej pory wypracowali. Zawiły związek tej dwójki z góry wydaje się być niemożliwy, czy tym razem to już koniec? Przekonajcie się sami, bo naprawdę warto! Wciągająca, emocjonująca lektura. Gorąco polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę