Grzeszne gierkiTekst

Z serii: Seksowny duet #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Miłość bywa wynikiem tego, że nie wszystko idzie zgodnie z planem…


Dalsze losy bohaterów „Grzesznego zdobywcy” autorki bestsellerów, Laurelin Paige.


Elizabeth wszystko dokładnie zaplanowała. Chociaż ślub z Westonem Kingiem był zwyczajną transakcją biznesową, nie przewidziała, że poczuje do niego coś więcej. Obiecali sobie, że po tym, jak już przejmie firmę po ojcu, rozwiodą się. Jednak czy kobieta nadal tego chce?


Weston, król damskich sypialni i portali plotkarskich, skrywa dużo więcej tajemnic, niż chce przyznać. Kiedy odkrywa, że Elizabeth rozbudziła w nim uczucia, o które się nie podejrzewał, nie może uwierzyć, że jest w stanie... kochać.


Parę czeka teraz wiele nowych wyzwań. Po pięknym ślubie na pokaz czas na podróż poślubną. Teraz, kiedy znają swoje prawdziwe pragnienia, sekrety Westona stają się jeszcze bardziej uciążliwe i mogą przekreślić wszystko.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 01 października 2020
  • Rozmiar: 230 str. 4 ilustracje
  • ISBN: 978-83-66654-91-4
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Laurelin Paige "Grzeszne gierki" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Jolanta Dworaczyk
30 grudnia 2020

Po pierwszej części cyklu «Seksowny duet», nie mogłam nie skończyć tej historii Westona i Elizabeth, których bardzo polubiłam. Ich relacja czysto biznesowa z pierwszego tomu przechodzi na inny poziom. Bardziej intymny, emocjonalny. Ta dwójka dochodzi do pewnych wniosków, które usilnie chcieli przed sobą ukrywać. Odpieranie uczuć na nic się im zdało. Przy czytaniu było zabawnie, romantycznie i seksownie. Nie zabrakło pięknych chwil, w których ta dwójka na nowo się poznaje. Nie zabrakło również masy problemów i przeciwności losu, z którymi przyjdzie im się zmierzyć. Ta książka jest dla mnie świetną, lekką, ale i przyjemną w czytaniu historią, którą mogę polecić z czystym sumieniem! :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę