Byłam kochanką arabskich szejków

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Byłam kochanką arabskich szejków
Tekst
Byłam kochanką arabskich szejków
E-book
28  20,44 
Szczegóły
Opis książki

Wstrząsająca historia Polki, którą rozkochano, aby sprzedać…

Opowieść jednej z tysiąca kobiet, która stała się żywym towarem. Laila Shukri dotarła do niej i wysłuchała jej historii, aby móc opowiedzieć ją światu.

W jednym z klubów Julia poznaje Tarka, przystojnego Syryjczyka, który ją oczarował, a następnie zaprosił na egzotyczną wycieczkę do Dubaju. Na miejscu okazuje się, że kobieta znalazła się w rękach jednego z największych gangów handlujących ludźmi. Rozpoczyna się koszmar seksualnego zniewolenia, brutalnej fizycznej i psychicznej przemocy…

Jak w XXI wieku wygląda handel ludźmi? Czy tylko śmierć jest wybawieniem z niewoli? Brutalna rzeczywistość tysięcy kobiet wykorzystywanych przez najbogatszych szejków, o której świat woli nie mówić głośno.

Laila Shukri – ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu, Polką mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. Obecnie przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje kolejną podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w pustynnej oazie, czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. W 2014 roku ukazał się jej debiut powieściowy «Perska miłość», który podbił serca polskich czytelniczek. Kolejne tytuły: «Byłam służącą w arabskich pałacach», «Perska zazdrość», «Jestem żoną szejka» i «Perska namiętność», trafiły na listy bestsellerów.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 grudnia 2019
  • Czas trwania: 10 godz. 58 min 58 sek.
  • ISBN: 9788381239547
  • Lektor: Ewa Abart
  • Wydawca: Prószyński Media
  • Spis treści
Laila Shukri "Byłam kochanką arabskich szejków" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Byłam kochanką arabskich szejków
E-book
28  20,44 
Aleksanda Kotulin
23 grudnia 2020

Kolejna, świetna książka Laili Shukuri pokazująca ciemną stronę islamu. Autorka porusza ważny temat handlu ludźmi, opowiada historię młodej dziewczyny, która wyjeżdża do Dubaju z nowo poznanym mężczyzną, gdzie zostaje sprzedana i zmuszona do pracy jako prostytutka. Smutna i brutalna prawda o tym jak łatwo stać się ofiarą, gdy opuści się gardę i zaufa komuś obcemu… Przerażająca historia, napisana ku przestrodze. Gorąco polecam przeczytać, zwłaszcza paniom, ale nie tylko.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę