3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Dekalog

Tekst
Prawdziwa droga w czasach zamętu
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Codziennie toczy się walka o każdego z nas niezależnie od tego, czy zdajemy sobie z tego sprawę, czy nie. Dopiero gdy po tamtej stronie zobaczymy swoje życie, dowiemy się, jak wiele zawdzięczamy tej niebiańskiej pomocy. Jedno jest jednak pewne: nie wolno nam się wpatrywać w ciemność i się nią fascynować. / ks. Piotr Glas

Kapłan, który wielokrotnie stawał twarzą w twarz z demonem, nie ma wątpliwości, że w każdej minucie naszego życia toczy się walka o zbawienie. Czy staniemy po stronie Boga i Maryi, czy też damy się uwieść tylko pozornie atrakcyjnemu złu? W rozmowie z Tomaszem P. Terlikowskim ks. Piotr Glas zachęca, by wyzwolić się z własnych słabości oraz pozwolić się uzdrowić z grzechu i zniewoleń.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
Tomasz P. Terlikowski "Dekalog" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Gaweł Bondar
14 kwietnia 2020

Książka «Dekalog» Antoniego Kępińskiego to wspaniała, ponadczasowa pozycja, którą polecam przeczytać każdemu. Niezwykłe podejście do relacji między lekarzem a pacjentem, mądre słowa o uzdrawiającej mocy rozmowy i empatycznego podejścia. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich osób, borykających się z trudnymi zagadnieniami dzisiejszego świata, globalnymi konfliktami, konsumpcjonizmem, polityką czy wszechobecną znieczulicą. Ta książka napełniła mnie optymizmem i rzuciła nowe światło na to co mnie otacza.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę