Elemental

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Elemental
Elemental
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 15  12 
Elemental
Audiobook
Czyta Małgorzata Gołota
10 
Szczegóły
Opis książki

Pięć krain Kręgu Świata oplata pajęczyna spisków, prowadząc wszelkie istnienie ku zgubie. Zdeprawowani władcy zapatrzeni we własne sprawy zdają się nie zauważać nadchodzącego upadku. Tylko pięć przemian i pięciu bohaterów może odczynić złowrogi los.

Elemental to erotyczna baśń osadzona w klimacie filozofii Dalekiego Wschodu.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 16 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7853-441-9
  • Wydawca: Wydawnictwo e-bookowo
  • Spis treści
Krzysztof Bonk "Elemental" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Elemental
Audiobook
Czyta Małgorzata Gołota
10 
Donata Bednarczyk
14 maja 2020

Jestem zagorzałą miłośniczką fantasy i science-fiction. O książce «Elemental» Krzysztofa Bonka słyszałam pozytywne opinie już w kilku miejscach, więc w końcu i ja postanowiłam dać jej szansę. Po przeczytaniu muszę powiedzieć, że jest to coś zupełnie nowego i czego się nie spodziewałam. Przesiąknięta erotyzmem baśń o piątce śmiałków, którzy dzięki swoim zdolnościom muszą pomóc swojemu Światu. Wszystko to zbudowane na filozofii Dalekiego Wschodu w oparciu o tradycję żywiołów i przemian, które nadają fabule mistycyzmu. Bardzo wciągająca powieść, oryginalna fabuła i nowatorskie podejście do gatunku. Podobało mi się, czekam na kontynuację. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę