3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Konsul

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Listopad 1918 roku. Polskę tylko krok dzieli od odzyskania niepodległości. Do Warszawy wraca brygadier Piłsudski, za to uciekają stąd Niemcy. W mieście panuje niewyobrażalny chaos, na którym każdy chce skorzystać i ugrać coś dla siebie. Młody oficer Stanisław Stein angażuje się w rozwikłanie sprawy zabójstwa niedoszłego francuskiego konsula. Odkrywa, że interesy miejscowych gangów mieszają się z wielką polityką, a przy okazji wpada na trop o wiele poważniejszego spisku, który może zmienić losy kraju…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
Krzysztof Beśka "Konsul" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Aleksanda Swierczynska
05 lutego 2021

Kolejne spotkanie z Krzysztofem Beśką, jak zwykle bardzo udane! Autor przedstawia bardzo ciekawy pomysł na tło historyczne – moment odzyskania niepodległości przez Polskę. Niezwykle sprawnie wplata w to kryminał. Fabuła robi wrażenie, fajnie stworzeni bohaterowie. Serdecznie polecam Wam ten tytuł i pozostałe książki autora, zwłaszcza jeśli gustujecie w retrokryminałach z nieszablonową postacią w roli głównej.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę