Jabłoniowy sad. Tom 1. Szczęśliwy dom

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Dom Heleny i Jana, położony na przedmieściach Krakowa, otoczony jabłoniowym sadem, jest bezpieczną przystanią, do której zawsze mogą wrócić ich cztery, dorosłe córki. Z ganku można zejść prosto do ogrodu, jabłonie szumią łagodnie, rodzą piękne dorodne jabłka i trwają. Każda z czterech córek, Maryla, Gabrysia, Julia i Aniela, może w każdej chwili schronić się w jego przytulnym wnętrzu.

Jan, dżentelmen starej daty, właściciel małej księgarni, stworzył piękny dom. Dla ukochanej żony i córek. Ale po latach widzi, że coś się w tym pięknym planie nie zgadza. Dzieci, które wyrosły w tak niezwykłej atmosferze, nie potrafią dobrze ułożyć sobie życia.

Czterdziesta rocznica ślubu zbliża się wielkimi krokami. Uroczystość, która miała być wielkim, radosnym wydarzeniem, zmieni życie wszystkich członków rodziny. Czasem los prowadzi nas swoimi drogami, drwi z planów i celów, jakie sobie wyznaczamy. Bywa, że tajemnice z przeszłości nie dają o sobie zapomnieć i kładą się długim cieniem na życiu całej rodziny.

SZCZĘŚCIARZEM JEST TEN, KTO MA ZAWSZE DOKĄD WRACAĆ. DO SZCZĘŚLIWEGO DOMU, KTÓRY POZWOLI PRZECZEKAĆ KAŻDĄ BURZĘ I DA SWOIM MIESZKAŃCOM SIŁĘ DO KOLEJNEGO KROKU. BO Z KAŻDEJ SYTUACJI JEST WYJŚCIE, TRZEBA JE TYLKO ODNALEŹĆ.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 08 października 2021
  • ISBN: 978-83-8233-889-8
  • Lektor: Joanna Domańska
  • Wydawca: Storybox
Krystyna Mirek "Jabłoniowy sad. Tom 1. Szczęśliwy dom" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę