3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Gdzie poniesie wiatr

Audio
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Gdzie poniesie wiatr
Gdzie poniesie wiatr
E-book
36,50 
Szczegóły
Opis książki

Nowa powieść KRISTIN HANNAH, autorki bestsellerów “Słowik”, “Wielka samotność”, “Zimowy ogród” i «Firefly Lane» – książki, na podstawie której powstał serial z Katherine Heigl i Sarah Chalke w rolach głównych.

Jaką cenę ma amerykański sen?

Teksas, rok 1934. Miliony ludzi pozostają bez pracy, a susza pustoszy Wielkie Równiny. Rolnicy walczą o zachowanie ziemi i dobytku. Plony są niskie, studnie wysychają, a burze pyłowe niszczą wszystko na swojej drodze.

W tych niepewnych, niebezpiecznych czasach Elsa Martinelli musi dokonać bolesnego wyboru: walczyć o ziemię, którą kocha, czy udać się do Kalifornii w poszukiwaniu lepszego życia? „Gdzie poniesie wiatr” to niezapomniany obraz „amerykańskiego snu”, widziany oczami niezwykłej kobiety, której odwaga i poświęcenie stają się znakiem szczególnym całego pokolenia.

Kristin Hannah pokazuje rzeczywistość Wielkiego Kryzysu i świat, w którym społeczeństwo podzielone jest na tych, którzy żyją godnie, i na tych, którzy nie mają zupełnie nic.

„Brutalny realizm, głęboko emocjonalne postaci i żywa narracja sprawiają, że ta historia od samego początku jest na wskroś prawdziwa. Elsa to kobieta konsekwentnie broniąca wyznawanych przez siebie zasad oraz ludzi, których kocha.” – Publishers Weekly

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 27 kwietnia 2021
  • ISBN: 9788381399821
  • Tłumacz: Anna Zielińska
  • Lektor: Anna Dereszowska
  • Wydawca: Świat Książki
  • Spis treści
Kristin Hannah "Gdzie poniesie wiatr" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Gdzie poniesie wiatr
E-book
36,50 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę