Panna z mokrą głowąAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Panna z mokrą głową
Panna z mokrą głową
E-book
12,99  9,09 
Szczegóły
Opis książki

Pełna wzruszeń opowieść o niezwykłej dziewczynce, której pomysłów i odwagi w codziennych psotach pozazdrościć mógłby sam Tomek Sawyer. Na jej małe dziecięce barki spadają jednak wielkie troski. Zmuszona ratować najbliższych wyrusza w drogę, na której szczęśliwie spotyka ludzi pełnych dobroci i otwartości. Opornym natomiast otwiera serca i zaraża radością życia, zdecydowana „przerabiać świat tak, aby się zaczął kręcić w przeciwną stronę”.

Kornel Makuszyński wspaniale łączy subtelny humor z trudnymi przeżyciami bohaterki, w które obfituje jej życie. Czujemy się jak na uczuciowej huśtawce, to wznosząc się w górę to spadając w otchłań.


Czyta: Anita Sajnóg

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • Czas trwania: 6 godz. 44 min 22 sek.
  • ISBN: 978-83-60313-28-2
  • Lektor: Anita Sajnóg
  • Wydawca: Aleksandria
  • Spis treści
Kornel Makuszyński "Panna z mokrą głową" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Panna z mokrą głową
E-book
12,99  9,09 
Klaudia Meller
01 czerwca

"Panna z mokrą głową" to historia dziewczynki o niezwykłym charakterze i pełnej pogody ducha. Akcja na początku jest lekka i zabawna, później na Irenkę – główną bohaterkę – spada wiele problemów i nieszczęść, które wyciskają łzy z oczu. Znakomita, niesamowita, śmiesząca do rozpuku, wzruszająca, pouczająca, pełna prawdy życiowej. Wszystkie postacie są bardzo autentyczne, każda jest inna, każda ma swoje wady i zalety, śmieszne zachowania. Nie sposób nie polubić szczerej i prostodusznej panny Irenki, która dla każdego znajdzie dobre słowo. Polecam tę książkę.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę